Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Jak dla mnie zaskakujący jest fakt i zmiana na tagu, że jedna osoba na czacie typu eliiza-koper z niezbyt długą karierą na wykopie zmieniła opinię o fałszywej judaszycy na pozytywną, a ze straumatyzowanej dziewczyny, która straciła najbliższych osoby w ciągu ostatnich kilku lat robiła wywłokę. Trudno mogę być Grażyną mogę być Januszem ale taka jest moja opinia. Spisałaś się koper gratulacje, good job.
  • 39
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: team Grażyna ale mnie to też drażni.. Ada za mądra nie jest ale ja w niej widzę dziewczynę z deficytem uwagi i troski bardzo pragnącej miłości :-( zawsze będzie wybierała niewłaściwych facetów a jej uczucie będą bardzo silne. Powinna iść na porządną wieloletnią terapię albo doświadczenie życiowe jej pomoże w niewiązaniu się z toksykami. Judaszyca jest po prostu chytra sprytna baba z Częstochowy. A takie osoby jak koper były są
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: zgodność na temat parszywosci judaszycy wśród wykopków jest raczej stabilna, co potwierdza jednogłośność w ankietach na najgorszego uczestnika
To ze jakaś jednostka zagorzała sie zawsze znajdzie i sieje nienawiść to nic nowego, daleka bym była do stwierdzania ze to coś zmieniło na tagu xd
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: ja też mimo wszystko lubię Ade i jest mi jej szkoda, jedyna osoba która krzywdzi jest ona sama. Natomiast jak widzę Judaszyce albo słyszę głos Cyganicy to mam wqurwa.
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: Eee, niewiele chyba osób na tagu ma pozytywną opinię o Judaszycy. Raczej są to pojedyncze opinie, a reszta po niej jedzie. Świętojebliwa jest skutecznym graczem, bo uczestnicy się na nią jednak nabierają. Natomiast to nie jest jednoznaczne z pozytywną opinią u widzów.
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: Dzięki za tego posta. Super, że o takich rzeczach też tutaj piszemy, bo jak dla mnie jej posty od Adzie są przegięciem i podchodzą pod hejt. Jest na mojej czarnej, bo też już nie chce mi się z nią kopać.
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: nie wiem do końca o co chodzi w związku z tym użytkownikiem i nie chcę się wtrącać w jakieś personalne wątki :) Natomiast moją uwagę przykuło wspomnienie o niezbyt długiej karierze na wykopie. Też jestem krótko, ale czy to znaczy, że nie mogę mieć opinii i się nią dzielić? Jest tutaj jakaś hierarchia, że jak ktoś jest dłużej to z automatu ma rację?
Pytam, absolutnie nie szukając jakiegoś konfliktu, ale
  • Odpowiedz
@Barbarellaa już to pisałam - to jest zwyczajna obsesja. Hitem dla mnie było to jak do dramy Moto z byłą musiała wmieszać Adę i pocisnąć po niej, bo Moto wstawił filmik z nią XDDD Ale myślę, że ogólna opinia na wykopie się nie zmieniła, po prostu ona jest wszędzie i zawsze musi dorzucić swoje jakże cenne trzy grosze. Jest jeszcze z 2-3 użytkowników takich jak ona, stworzyli sobie kółeczko wzajemnej adoracji, nawzajem
  • Odpowiedz
@leemealitie: imo to mogą być multikonta jednej osoby, bo dziwnym trafem zawsze w chwile po poście/komentarzu jednego uaktywnia się drugi, jakby na zawołanie ;)) także myśle ze jest tylko 1 osoba z taką obsesją
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: to samo zauważyłam. To nie mogą być normalni i dorośli ludzie z pracą i pasjami. Tacy może raz, czy dwa napiszą co ich w kim irytuje i życie toczy się dalej, to tylko głupi program dla zabicia czasu. Tutaj absolutnie codziennie po kilka/kilkanaście wątków o tym jak fatalna i okropna jest Ada (sformułowane w gorszy sposób). Albo obsesja, albo coś bardzo personalnego. Rozumiem, że kogoś irytuje jej zachowanie, ale 1.
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: hahaha..no ja nie mogę. Że aż tak nie możesz się pogodzić z moją opinią o Adzie? Niestety dla Ciebie będziesz musiała cierpieć do 14 maja, chyba, że Ada odpadnie wcześniej. Jak Ty musisz się wewnętrznie gryźć, kobieto, że mojej opinii o uczestnikach poświęciłaś caly wpis. Może chcesz autograf? Mow śmiało, dam Ci xDDD
  • Odpowiedz
@Lolek1011: w którym miejscu wyzwalam Ade od szmat? Pierwsze słyszę, że tutaj ze wszystkimi trzeba się zgadzać. I sorry bardzo, ale mnie smętne historie uczestników nie roztkliwiają, bo może ta reszta tez lukru w życiu nie muala, ale nie opowiadają o tym na wizji dla wzbudzenia współczucia.
  • Odpowiedz
  • 2
@waldek2111: nie kochanie kochana kochany, tylko istnieje takie podejrzenie taka zaszłość, że 6 miesięcy przed emisją na przykład sobie ktoś założył z uczestników konto. Przepraszam jeśli poczułeś się urażony.
  • Odpowiedz
  • 15
@eliza-koper: to nie było poświęcenie twojej osobie czasu, po prostu siedziałam na toalecie i mi się z takim gównem skojarzyłaś, postanowiłam i w tym względzie sobie ulżyć . Nie dodawaj sobie szlamo.
  • Odpowiedz