Wpis z mikrobloga

@miki4ever: Nie no, to taki heheszkowy wpis w stylu tego dowcipu o murzynku co stał się biały ( ͡ ͜ʖ ͡) Jest sporo rzeczy, która mnie drażni w iOs, ale z drugiej strony znajduję rzeczy, które działają lepiej. Także kwestia przyzwyczajenia do innego systemu i w zasadzie nie ma wielkiej różnicy - obie strony mają swoje plusy.
@o__0 Wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@robert5502: Pamiętam, że jak kiedyś bawiłem się iphonem to momentalnie mnie odrzucił - to były czasy, jak te telefony miały jeszcze ten charakterystyczny przycisk pod ekranem. A teraz interfejs jest mocno podobny i wszystko robisz intuicyjnie. Trzeci dzień korzystania i w zasadzie jest w porządku.
  • Odpowiedz
@Zoyav: Jak mi po ludzku wytłumaczysz, o czym mówisz, to ci powiem, czy mnie to #!$%@? xD
@robert5502 Zależy, z czego się przesiadasz. Ja wziąłem 15 Pro, wcześniej miałem Galaxy S22 i zmieniłem z czystej ciekawości, bo telefon był świetny.
  • Odpowiedz
@robert5502: 5-letni telefon, na pewno poczujesz duży przeskok.
Tylko zanim to zrobisz, to cię uświadomię:
Dużo aplikacji - darmowych na androidzie - na iOs jest płatnych. W zamian za to nie masz reklam, ale jednak trzeba płacić.
Nie zmienisz sobie dzwonka od tak, na swój własny - trzeba się trochę pobawić. Albo kupić za 5zł w iTunes ;) Łatwiej jest, jak masz MacBooka, wtedy podobno da się szybko ogarnąć swój dzwonek.
  • Odpowiedz
@robert5502: O tych aplikacjach to słyszałem od innych ludzi też po prostu. Ja nie trafiłem na taką, której bym potrzebował, a byłaby płatna - wszelkie facebooki, instagramy, WhatsAppy itd. są darmowe. Z tego co kojarzę, to jak ktoś lubi w gierki pograć na telefonie, to tutaj dużo darmówek androidowych jest płatnych. Natomiast jak ktoś miał na androidzie jakieś inne, ważne aplikacje, to zapewne i tak miał wykupiony w nich jakiś abonament,
  • Odpowiedz