Wpis z mikrobloga

#przegryw Długo się zastanawiałem czy zrobić test zupki "Knorr nudle ser w ziolach", zauważyłem że ta zupka zawsze leżała nawet nie ruszona przez konsumentów na półkach sklepowych, niezależnie czy byłem w żabce, biedronce czy innej tego typu sieciówce. Nawet sama nazwa i opakowanie nie napawa optymizmem ale w końcu musi być ten pierwszy raz bo udało mi się ją kupić w miarę rozsądnej cenie w Kauflandzie (1,89 zł.).

Producent standardowo jak przy każdej tego typu zupce dołączył makaron oraz saszetkę z przyprawami. Po przesypaniu do talerza makaronu, zawartości saszetki oraz zalaniu wodą można było poczuć woń sera ale sama zupka nie wyglądała za ciekawie, wydawała się gęsta, wyglądała bardziej jak jakieś mleko.

Sam smak zupki jak dla mnie d0py nie urywa. Ciezko mi powiedzieć czy chociaż przez chwilę mi smakowała (mimo że producent napisał na opakowaniu że jest gwarancją smaku). Naprawdę jadło się ja bez żadnej ekscytacji na kubkach smakowych. Teraz już się nie dziwię dlaczego ta potrawa zalega na półkach sklepowych.

Na pewno mogę dać małego plusa za makaron, wydawał się on naprawdę dobrej jakości. Jest innego typu niż w zupkach z lewiatana które ostatnio testowałem. Ten makaron tak nie pęcznieje po zalaniu wodą, wydaje się że jest on bardziej naturalny, co za tym idzie zdrowszy dla konsumenta.

Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to wydaje mi się że nawet nie jest warta tego co ja zapłaciłem a ta zupka potrafi kosztować w niektórych miejscach nawet 3 zł +.

Podsumowując, zupka nie trafiła w mój gust, nie polecam huopom którzy chcą przeżyć od pierwszego do pierwszego ani studentom bo jedynie mogą dostać depresji jedząc wodny ser z kluskami xD. Do tego cena jest naprawdę nieadekwatna do jakości, w cenie tej zupki można kupić dwie tańsze i dużo smaczniejsze.

Marka: Knorr
Nazwa: Nudle ser w ziołach
Cena: od 1,89 do 3 zł. + /szt. (W zależności od sieciowki)
Ocena ogólna: 2/10
Stosunek jakości do ceny: 1/10
Gdzie można kupić: we wszystkich sklepach spożywczych

Zapraszam do zaobserwowania tagu gdzie będę wrzucał kolejne recenzje zupek #przegrywozupka
Dziękuję 8 osobom które zdecydowały się już zaobserwować tag.

#zupkichinskie #jedzzwykopem #kaufland #knorr
DFWAFDS - #przegryw Długo się zastanawiałem czy zrobić test zupki "Knorr nudle ser w ...

źródło: IMG_20240502_180910

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • 2
@In-Cel: możliwe że jakbym ja czymś doprawił byłaby lepsza. Jeszcze jest ser z jalapeno, wydaje mi się że powinna dużo lepsza być niż ta ser z ziołami a jej też jeszcze nie jadłem
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: bo ją trzeba zalać bardzo małą ilością wody. Taką tylko żeby makaron nasiąknął i koniec. Jako danie jest wybitna, jako zupka robi się totalnie bez smaku.
  • Odpowiedz
@DFWAFDS: ja mam taki duży kubek 0,5l i w nim odrazu dwie zupki na raz sobie robię xD więc taki zwykły kubek 250ml byłby sam raz na takie jedno danie.
  • Odpowiedz
  • 1
@DFWAFDS za dzieciaka, gdy była bida, często to jadałem. Tak zbrzydło, że gdy z sentymentu to kupiłem to nie dałem rady zjeść.
  • Odpowiedz
jeszcze jutro tak spróbuję jak koliega mówi bo dwie kupiłem :D


@DFWAFDS: ja jestem wierny pomidorowym knorra ale te zupy można na dwa sposoby robić.

Nawet na opakowaniu masz napisane. Test do powtórzenia

Sposób przygotowania:
1. Kluski i zawartość saszetki wrzuć do naczynia
2. Zalej 350 ml (1,5 szklanki) gorącej wody, wymieszaj i zostaw na 3-5 minut.
3. Gotowe! Smacznego!

Masz ochotę na danie?
Pokrusz kluski i wrzuć do naczynia. Zalej
  • Odpowiedz