Wpis z mikrobloga

#deadisland2 #deadisland #ps5
Przeszedłem właśnie nowe DLC do DI2
SoLA jest o niebo lepsza niż HAUS.
No może final boss taki najtrudniejszy z całej gry ale w końcu mu dopierdoczyłem.
Wyrzutnia tarcz jest kozak wiadome było to już w innych grach np. Far Cry New Dawn ale łamacza można ubić luźno z bliska.
Polecam.
PeriodFromVaginax9 - #deadisland2 #deadisland #ps5
Przeszedłem właśnie nowe DLC do DI...

źródło: EGS_DeadIsland2SoLA_DeepSilverDambusterStudios_DLC_S1_2560x1440-9112cf0b04aebd38e6981f3d202b4dd7

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@PeriodFromVaginax9: No witam, ja ugółem również dzisiaj ukończyłem dodatek, otworzyłem wszystko co było do otwarcia i znalazłem wszystkie co było do znalezienia w tym dlc.
Co do bossa to nie był taki straszny, pokonałem za trzecim razem i oczywiście nie obyłoby się bez fuck upa bo #!$%@?ło mi grę na ostatniej cutscence przez co musiałem go zrobić jeszcze raz, ale to już #!$%@?łem go jak gnój po polu.
Ogólnie dodatek warty
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: Bardzo ładnie opisałeś ten dodatek i ten poprzedni. Też myślę że powinni zdecydować się na jeszcze jeden chociażby bo pomijając HAUS wszystko w DI2 co dodali i zrobili jest mega spoko.
Z ciekawości zapytam bo napisałeś że otworzyłeś wszystko co było możliwe ale czy brałeś się za wyzwania? Aby na przykład mieć same zółte paski i wbić 100%?
Pytam bo niektóre z podstawki były mocno ale to mocno przesadzone.
  • Odpowiedz
@PeriodFromVaginax9: Otworzyłem wszystkie sejfy i skrzynki jakie były na mapie. Z wyzwań typu zabij xx przeciwników się jeszcze nie brałem, ale w sumie może i to zrobię bo mam czas.
Side questy mam już 100% wyrobione, z podstawki i dlc, ale nadal mam jeszcze parę schematów do znalezienia. Do tej pory mam około 60h w grze.
  • Odpowiedz