Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Skillez_ 48V 750W, teraz bym kupił 500W. Mocy aż nadto. Najszybciej jechałem 50km/h, to jest śmierć w oczach (tym bardziej, że jeżdżę bez kasku). Na asfalcie to jest jak skuter, musisz tylko kręcić pedałami (lub manetka bez kręcenia), w terenie bardzo pomaga przy podjazdach i ogólnie wyręcza cię w każdym wysiłku, musisz tylko kręcić nogami i kierować.
Co do prędkości, to da się szybciej, to jest kwestia przełożenia na łańcuchu, ja mam
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Skillez_ Całkowity koszt, z rowerem, to 5,5k. Uważam, że to dobrze wydany grosz i nie żałuję ani centa. Różowej też zrobiłem i powiedziała, że to najlepszy rower jaki w życiu miała i nie odda go za nic w świecie.
Jeżdzenie z przyczepką, z kaszojadem w środku, to jak splunął, sama przyjemność, tylko szybciej pożera prąd.
  • Odpowiedz
@chanoja: No mi się te BBSHD podobają bo są zwyczajnie w miare tanie w porównianiu do CYC X1 Pro czy QS mid drive (+nowa rama). 50kmh bez tylnej amortyzacji na wąskich oponach to faktycznie strach w oczach, ale na fullu 60-70kmh na szerokich kapciach po lesie to nawet przyjemnie jest ;). To w takim razie trochę mocy ma jak na tak mały silnik. Pewnie 52v@1000W to da rade 60kmh i więcej
  • Odpowiedz