Wpis z mikrobloga

będę tu dokumentował rezultaty mojej walki z faszyzmem


@KwiatGromu: to podejmij walkę z narodem rosyjskim, który w 1939-1941 roku kolaborował z Nazistami i był praktycznie państwem Osi.

Na zdjęciu Józef Stalin, przywódca ZSRR, oraz Joachim von Ribbentrop, ambasador i doradca z ramienia Rudolfa Hessa, tuż po podpisaniu paktu Rosja-Nazistowskie Niemcy.

Tymi się zajmij.
manjan - >będę tu dokumentował rezultaty mojej walki z faszyzmem 

@KwiatGromu: to po...

źródło: stalin_ribbentropp

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
który w 1939-1941 roku kolaborował z Nazistami i był praktycznie państwem Osi.


@manjan: ale to było 80 lat temu xd rozumiem że idąc twoją logiką powinienem tak samo Niemców, Włochów czy Japończyków "zwalczać" (jakkolwiek byś to widział)?
  • Odpowiedz
@KwiatGromu: Nie, po prostu Rosjanie stosują dalej te same metody.

Tak jak Hitler - napadli.
Tak jak Hitler - zorganizowali obozy koncentracyjne - w głębi rosji. tzw gułagi.
Tak jak Hitler - torturują jeńców
Tak jak Hitler - piorą mózgi dzieciom, tylko zamiast swastyki mamy literę Z

Jeśli orki - lub obsrańcy, jak to ich nazywa cywilizowana część świata - nie chcą być "dehumanizowani", to... #!$%@?ć z Ukrainy. I tyle. Nikt
  • Odpowiedz
jest to określenie dehumanizujące i w mojej ocenie podpadające pod nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym


@KwiatGromu: być może (do oceny moderacji) ale nawet jeśli tak, to nadal nie jest faszyzm. Pomóc ci znaleźć definicję słowa "faszyzm" czy umiesz w wyszukiwarkę internetową?
  • Odpowiedz
@KwiatGromu: Obejrzyj sobie sondy uliczne. I statystyki ministerstwa wojny rosji. Rosjanie popierają tę wojnę, uważają, że Ukraina to "ich" ziemie. Dodatkowo, gigantyczna ilość żołnierzy rosyjskich idzie zabijać tylko dla pieniędzy.

Ze 144 milionów Rosjan, gdyby zebrać tych, co nie popierają wojny, można by uzbierać miasteczko wielkości jakiegoś Garwolina.

Rosjanie to sprane mózgi wiecznych niewolników carskich.
  • Odpowiedz
samego określenia "faszyzm" używam trochę ironicznie


@KwiatGromu: słabiutki unik. Ironii nie ma ani w tagu ani w twoim wstępnym oświadczeniu, gdzie jednym tchem wymieniasz faszyzm i ksenofobię. Cała ta akcja musiałaby być ironiczna, żeby użycie słowa "faszyzm" było ironiczne. Może pan Putin chciałby, żeby "faszystami" byli wszyscy, których tak nazwie, ale to tak nie działa.

No i jeszcze na marginesie. Określenie "orki" czytałam tylko w stosunku do Rosjan popierających/uczestniczących w agresji
  • Odpowiedz
  • 0
@Kj5s6f2dk7s54o: cała akcja wzięła się głównie z podwójnych standardów społeczności i moderacji wykopu, gdyby atakowanie innych nacji (szczególnie tzw narodu wybranego) było traktowane tak samo to bym nie dawał o to #!$%@?

Określenie "orki" czytałam tylko w stosunku do Rosjan popierających/uczestniczących w agresji na Ukrainę


a ja widziałem wiele osób generalizujących i atakujących wszystkich Rosjan
  • Odpowiedz