Wpis z mikrobloga

Ale wiecie, że blackpill ma zastosowanie uniwersalne, a nie tylko w kontekście matrymonialnym, towarzyskim i erotycznym? Dotyczy również rodzicielstwa!

Siedzę właśnie u znajomych w ogrodzie, moczę giry w basenie, a po całej posesji niesie się szatański wrzask jednego z czwórki dzieci gospodarzy. Pozostała trójka w miarę cywilizowana, a ten jeden okropny z charakteru - lvl 6. Głośny, chamski, durny i ... strasznie rozpieszczony. Dziwnym trafem bardzo się różni od rodzeństwa: chłopczyk śliczny jak z obrazka. Pozostali (dwie siostry i brat) przeciętni z lekką, ale zauważalną już tendencją do brzydkoryjowatości.

Patrzę wymownie na jego matkę a ta mi otwartym tekstem "Wiem wiem, Gabryś bywa trudny, ale potrafi być taki kochany. Coś te łobuzy mają w sobie, że kocha się je najbardziej". Dosłownie ten tekst. Czyli matka czwórki dzieci, notabene z mocno katolickiej (i zamożnej) rodziny, która oczywiście o blackpillu nie słyszała, jednoznacznie przyznaje, że wygląd i zły charakter dziecka sprawiają, że preferuje je spośród pozostałych. I to pomimo, że przez tego chłopca jest pomiatana (bardzo brzydko się do niej odzywa).

Taka jest natura kobiety. Jak jesteś przystojny, a zarazem podły, to na poziomie biologicznym jesteś dla niej idealnym samcem. Wszystko jedno czy kochankiem, czy dzieckiem. Kobieta uwielbia być pomiata i traktowana jak %&*@ przez przystojniaka, bo dopiero wtedy czuje się zaspokojona (fizycznie i emocjonalnie).

Jednak beciaki, kukoldy, białorycerze i redpilowcy powiedzą zaraz "bro, widocznie na takie trafiasz". Dla nich wszystko stracone, nigdy się nie nauczą. A Gabryś, jeśli uroda mu się utrzyma (a różnie z tym bywa) i wyrośnie na czada, będzie równo grzmocił beciakowe córki i żony / dziewczyny beciakowych synów.

#mitochuopia
#blackpill
maneckiewicz - Ale wiecie, że blackpill ma zastosowanie uniwersalne, a nie tylko w ko...

źródło: 48986

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@maneckiewicz: było też jej wjechać na ambicje, że nie kocha wszystkich dzieci tak samo i po jej śmierci będą się zabijać o to, by wziąć dla siebie jak największy spadek. Poza tym jak syn ładniejszy od reszty to może jest owocem zdrady? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@maneckiewicz: Brutalny blackpill to wychodzi u matek gdy mają potomstwo w podobnym wieku i jedno jest brzydkie z twarzy to automatycznie jest gorzej traktowane nawet przez matkę rodzicielkę. Nawet jakieś badania były prowadzone w latach 60 XX wieku w USA. Teraz nie przeszłyby przez poprawność polityczną i rozterki moralne. Wtedy nawet w ramach badań rozdzielano bliźniaki oddając je innym rodzinom, obserwując i badając różne rzeczy, ale to powalone było i to
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: #!$%@? ja to #!$%@? jednak jestem, kiedyś wziąłem brzydkiego psa gdy rodzice chcieli by był ładniejszy zamiast tego to im powiedziałem, że jak ja go nie wezmę to nikt go nie będzie chciał. Zawsze pomagałem słabszym mimo, że silny nigdy nie byłem. I co z tego mam? Gówno xDDD
  • Odpowiedz
@Lysandros: myślę że na pewno. Kobieta pod wpływem hormonów oraz zaprogramowanych zachowań nie myśli tylko chce jak najzdrowszego, najsilniejszego nasienia rosłego samca
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: To są zachowania i instynkty zapisane w genach i działają na poziomie podświadomości przez tak zwany gadzi mózg. Osoba, która jest brzydka to wygląda na chorą, więc zagraża całemu stadu w przetrwaniu bo może zarazić lub przekazać swoje złe geny.
Odnośnie piesków, kotków nawet dzikich zwierząt- w etapie ewolucji tak to się ukształtowało, że szczeniaki wzbudzają sympatię przez co ich nie zabijamy, tak samo nawet u zwierząt mózg hamuje agresję
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: nie wiem jak to działa z kotkami raczej to powyżej to głupie #!$%@? wykopka pod tezę xd ale strach przed pająkami i wężami to nie jest naturalny instynkt tylko psychologiczna trauma, ludzie się boją pająków bo widzieli jak inni się ich bali i tak to się kręci, do tego pająki są źle przedstawiane w filmach i ogólnie kulturze(władca pierścieni chociażby) więc ludziom się zapala lampka że to potwory mimo iż
morgiel - @Polnischefuhrer: nie wiem jak to działa z kotkami raczej to powyżej to głu...
  • Odpowiedz
@maneckiewicz: Nic nowego, funkcje poznawcze rzeczy ładnych, symetrycznych typu ładna buzia sa juz zaprogramowane od noworodka. I w druga stronę. Cechy samca są juz widoczne od dzieciaka i widac kto bedzie tym cichym klepaczem tabelek w excelu a kto bedzie łamać serca, a jak nie to, to nosy na imprezach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz