Wpis z mikrobloga

#polityka #sejm To jest niesamowite, że pomimo wałów w Orlenie, nielegalnego podsłuchiwania polityków nawet swojej partii, Morawieckiego występującego ręka w rękę z przydupasami putina na jednej konferencji, tysiącami gówno spółek z której ciągnięto kasę jak leci dalej znajdują się kretyni, którzy chcą PiSu z powrotem u władzy XD
  • 37
  • Odpowiedz
@badreligion66: Mnie tam dziwi że ludzie nie widzą tych sprzeczności w Pisie - UE beee ale idziemy ją zmieniać, Rosja bee ale koledzy Putina są gut.
Nie jestem za Rosją i nie popieram tego całego Putina, ale muszę powiedzieć że ten Orban to jest prawdziwy mąż stanu. Może i zrobił z Węgier minirosję, ale za to jak rządzi twardą ręką jak na patriotę przystało. Może i blokuje pieniądze unijne dla Polski
  • Odpowiedz
@badreligion66: Obecny rząd nie ma tak zabetonowanego elektoratu jak PiS i wystarczy jedna tragiczna decyzja i ich elektorat może nie pójść na wybory. Na razie, przynajmniej moim zdaniem, rząd traci na sprawie z CPK i bk0%. Oby z CPK sprawy ruszyły do przodu tak jak w przypadku atomu i Świnoujścia, a bk0% zostało wycofane, albo co najmniej zmienione tak, by nie podniosło cen mieszkań. Co do PiSu to oni w tych
  • Odpowiedz
  • 51
@Koziom To jest fakt, przecież rząd Millera poleciał w sumie głównie za aferę Rywina a gdzie jej tam do wałów pisiorów. Elektorat PiS to autentyczna sekta która przebaczy wszystko.
  • Odpowiedz
>jak leci dalej znajdują się kretyni, którzy chcą PiSu z powrotem u władzy XD

>chcemy po prostu lepszego rządu niż obecny


@marcelus: I co proponujesz skoro poczułeś się wywołany do odpowiedzi słowami @badreligion66?
Powrót do pisu? xD
  • Odpowiedz
  • 12
@xfin on to jest ten typ człowieka który każda krytykę rządu JE Donalda Tuska odbiera jako poparcie dla PiSu


@marcelus: XD
Autor pisze i słusznie #!$%@? się do tych ludzi, którzy chcą powrotu pisu. Nawet fragment tej wypowiedzi Ci zacytowałem.
On nie pisze o ludziach krytykujących rząd Tuska, tylko chcących powrotu PiS.

Wtedy wskakujesz Ty i piszesz "chcemy po prostu lepszego rządu niż obecny".

To powiedz mi - na czyjego wyborcę
  • Odpowiedz