Wpis z mikrobloga

  • 1
@Dejw983: Właśnie się zastanawiam bo raz mi wyskoczyła babka, pisałem se z nią i niby mistrzyni świata w K1 i mma i faktycznie realna ()
Szybko chciałem przejść na fb. i inne media i pisała z konta z ptaszkiem zweryfikowanym ()
  • Odpowiedz
  • 1
@Dejw983: Jaja to by było jeśli faktycznie babka realna bo to by było już druga kobietka światowego formatu. Tylko ta niekoniecznie z poważaną profesją i średnio rokująca jeśli chodzi o wierność ()
Jakby nie ta od mma to bym pomyślał fake na bank ale przez tamtą teraz się huop zastanawia XD( ͡ ͜ʖ ͡)
Ale to też musiałbym z dosłownie oficjalnego konta
  • Odpowiedz
  • 0
@Dejw983: Lepsza ta od mma (dobra dla pijaka bo dostały oklep jakby przyszedł #!$%@?) ( )
Łokieć pięta i nie ma pijanego menża, leży se na podłodze bo jest panem tego domu ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tu trzeba by się dzielić tortem z koliegami ()
Chyba że, jej się fijutty przejadły ( ͠° ͟ل
  • Odpowiedz
  • 0
@Dejw983: Ale i tak lepsza niż te na roksie bo tam chociaż może się badają i jakaś świadomość plus wiesz na starcie co robi a nie na lewo dają dupy i kłamią że, pracuje w starostwie ( ͡ ͜ʖ ͡)[]
  • Odpowiedz
  • 0
@Dejw983: Ale chyba fejk bo huop sprawdził skąd jest na necie to pisze Łódź a tu inna miejscówka, chyba że, się przeprowadziła XD( ͡ ͜ʖ ͡) Także podejrzewam że, tym razem fake chyba []
  • Odpowiedz