Wpis z mikrobloga

Ostatnio ktoś pisal coś na temat aplikacji randkowych i kobiet, które z nich korzystają.
Ten ktoś stwierdził coś w stylu, że kobieta po 30-tce z którą się dobrze pisze i jest normalna najczęściej ma "gówniaka" i zataja ten fakt. Nie rozumiem konkretnie jaki ktoś ma problem, chociaż się domyślam.
Po co kobieta ma na start wspominać o dziecku w opisie? Ilu/ile z was poznaje nowe osoby, podaje rękę i oprócz imienia podaje od razu liczbę potomstwa? Czy nie może ona używać tindera do przygodnego seksu lub poprostu faktycznie do poznawania facetów o podobnych zainteresowaniach, czy poprostu relacji seksualnej ze stalym partnerem nie wchodzącej w inne strefy życia? Trzeba być debilem by wmówić sobie, że na tinderze, czy innym badoo, kobiety chcą tylko położyć rękę na waszych śmiesznych pensjach by utrzymać z tego swoje dzieci.
Jednak też domyślam się, że debile piszący takie rzeczy poprostu mają już tak zryta głowę, że wystarczy mu przedstawić byle jaka kobietę, a on już będzie próbował ciągnąć ja przed ołtarz i układać z nią życie.
Najlepsze jest to, że bardziej ogarniete są karyny łowiące tych frajerów, niż tacy nieudacznicy życiowi co miłości szukają na "aplikacji do przygodnego seksu". Idźcie jeszcze do burdelu z kwiatami.
Oczywiście jakiś procent pań rzeczywiście próbuje szukać tam miłości, ale to już nie wasza liga.
#tinder #zwiazki #badoo #logikaniebieskichpaskow
  • 14
  • Odpowiedz
@flibanseryna: może bierze się to z niechęci Mirków do wiązania się z kobietą, która ma dzieci? Ja to jak najbardziej rozumiem, bo to podstawowa informacja jaka powinno się wiedzieć na takich apkach. Apki to nie tylko przywitanie się i powiedzenie jak masz na imię, to również opis, zaznaczenie zainteresowań, określenie stosunku do alkoholu/palenia i innych rzeczy chociazby jak aktywność, to dlaczego ma nie znaleźć się jeszcze miejsce na to, że mam
  • Odpowiedz
  • 0
@default1:
No właśnie specjalnie zainstalowałem tindera i Badoo by zobaczyć jak to wygląda i na samym początku pada pytanie o to czego się tu szuka. Związek jest tylko jedną z opcji. Można poszukać przyjaźni, można porozmawiać.
Przejrzałem wiele profili i naprawdę niewiele ma zaznaczone, że szuka związku. Jednak taki Mirek wchodzi na aplikację, znajduje jakąś parę, #!$%@?, że ma zaznaczone, że chce tylko popisać. Więc on zaczyna pisać, a ona opowiada
  • Odpowiedz
  • 0
@Pasterz30:
Jasne, ale też niech w pierwszym zdaniu opisu panowie napiszą, że nie zaakceptują kobiety z dzieckiem.

Nie wiem jak działają algorytmy tych aplikacji, Skoro gość ma jasno, że nei chce dzieci, a aplikacja mu proponuje kobietę, która na to pytania nie odpowiedziała lub odpowiedziała, że ma dzieci, to jest to wina kobiet czy #!$%@? aplikacji?
  • Odpowiedz
@flibanseryna: jezeli Mirek myśli o związku z kobietą która ma jasno zaznaczone, że chce tylko pogadać albo która w opisie tak napisała no to sam jest winny i nie ma co winić tej kobiety. Ale sytuacja nie zawsze tak wygląda, wiele kobiet na Tinderze w ogóle nie ma opisu, a to czego szukają to często "jeszcze nie wiem" albo w ogóle nie maja nic zaznaczone
  • Odpowiedz
  • 0
@default1:
No ale jak ma "jeszcze nie wiem" albo nic to dla mnie ejst jasna sugestia, że można spróbować napisać bo może takie aplikacje są tylko odskocznią od rutyny życia, a może akurat jest szansa choćby na relacje seksualne lub na zwykłą znajomość. Nie interesuje mnie wtedy jej sytuacja materialna, rodzinna itd. więc do kogo pretensja?
Typiara zagląda może z ciekawości(tak jak ja ostatnio), nie wie czego szuka, napisał jakiś Mirek
  • Odpowiedz
Czy nie może ona używać tindera do przygodnego seksu


@flibanseryna: Może, ale na tinderze jest specjalna opcja gdzieś się zaznacza, czego się szuka

Jeśli kobieta szuka poważnej relacji i jednak nie doda że ma dziecko, to jest to wręcz absurdalnie nie w porządku i marnuje czas mężczyźnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@user_no_4:
Wątpię by to o czas chodziło.
Po pierwsze czym jest poważna relacja? Bo chyba nie kryje się pod tym od razu małżeństwo?
Poważnie można traktować też znajomych i też mamy doczynienia z poważną relacją. Poza tym czym jest ta relacja? Mnie samo słowo relacja wyklucza powagę. Pamiętam jak w jakiś gównianych programach nagle zaczęło pojawiać się w kółko powtarzane słowo "relacja" w odniesieniu w sumie do niczego. Jednak zaprogramowali tak
  • Odpowiedz
@flibanseryna:

Ale rozumiesz czym jest szukanie osoby tylko do seksu, a osoby do dłuższej znajomości?

I tutaj jest niespodzianks, która sprawia że cała twoja wypowiedź traci jakikolwiek sens!

Można sobię ustawić taką infirmacje!!!

Tinder to przewidział!! Łoooooo xd

Co ty na to? Głupio ci?
  • Odpowiedz
  • 0
@user_no_4:
Nie zauważyłem, że tam jest opcja "szukam małżeństwa".
Nigdy bym nie pomyślał, że dłuższa znajomość to jest odrazu małżeństwo. W sumie to nawet trzeba być lekko upośledzonym by te statusy, czy tam odpowiedzi na pytania z ankiety, traktować poważnie i zobowiązująco.

Przecież to się ośmieszają goście, którym dłuższa znajomość równa się małżeństwo.

A glupio mi się zrobiło jak wyobraziłem sobie w jakich emocjach musiałeś mi odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
Nigdy bym nie pomyślał, że dłuższa znajomość to jest odrazu małżeństwo


@flibanseryna: A cóż to za urojenia z małżeństwa żeś sobie wyimaginował?

Po co w ogóle komentujesz, jak masz takie głupoty pisać?
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.