Wpis z mikrobloga

Lepiej być singlem czy być w związku? Z jednej strony dziewczyna sprawia, że mamy lepsze samopoczucie i jest seks a z drugiej strony wiele mówi się, że dziewczyna to duże wydatki i brak czasu na samorozwój. Mam 28 lat i przyzwyczaiłem się do samotności a nawet ją polubiłem (robię se w kawalerce co chcę i kiedy chcę), ale biologia okazuje się silniejsza, bo dość często myślę o tym.

#niebieskiepaski #zwiazki

iiiiii

  • Bycie singlem jest lepsze. 38.6% (59)
  • Bycie w związku jest lepsze. 61.4% (94)

Oddanych głosów: 153

  • 23
  • Odpowiedz
brak czasu na samorozwój


@apfi: to jest pustosłowie rozpowszechniane przez typów, którzy sobie próbują brak dziewczyny rekompensować nauką albo siłownią (czyt. cope) xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@onepnch: Raczej ciężko znaleźć idealnie pasujące osobowości z łapanki. Takie rzeczy to tylko gdy jest para lekarzy, adwokatów, sportowców, aktorów itd.
  • Odpowiedz
@apfi: sztuką to jest życ z kims innym niz ty, Nie do końca rozumiem jaki sens jest szukania klona samego siebie, bo do tego sie to sprowadza w zasadzie. A potem zdziwienie i rozwody po kilki latach, bo ile można życ pod jednym dachem z kimś to lubi co ty, ma zdanie w kazdym niemal temacie jak ty, dzieli zainteresowania...
Z moich obserwacji wynika, że ideolo związek to taki, gdzie ludzie
  • Odpowiedz
Raczej ciężko znaleźć idealnie pasujące osobowości z łapanki. Takie rzeczy to tylko gdy jest para lekarzy, adwokatów, sportowców, aktorów itd.


@apfi: Przecież nie musisz być jakimś sławnym sportowcem żeby się rozwijać w tym kierunku albo w żadnym innym
  • Odpowiedz
@apfi: bycie singlem nijak nie wyklucza seksu ;)
Ludzie to zwierzęta stadne, możesz nie mieć stałej kobiety ale nie wyyjesz ogólnie bez kobiet, no chyba, ze jesteś gejem, no ale wtedy czego innego potrzebujesz...
Ten cały samorozwój to pojęcie dla rurkowców, wymówka dlaczego są spierdzieleni, bądźmy szczerzy, ile ludzi robi samorozwój jakikolwiek , większość marnuje swój czas na media wszelakie.
Nie wiem jak kobieta może ci samorozwój zablokować, może nam opis,
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 7
@onepnch: Chyba nie zrozumiałeś. Tylko atrakcyjni mogą sobie pozwolić na dobieranie partnerek według jakiegoś klucza. Normiki i wszystko poniżej znajdują dziewczyny jak z maszyny do losowania.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@voldi: w moim przypadku nauka języków obcych, a jak ograniczałaby? po prostu miałbym mniej czasu na to. Siedzę sobie z książką bez przerwy 3 godziny, w związku raczej nierealne.
  • Odpowiedz
@apfi: Zasada jest prosta - jesteś przystojny i wysoki to się opłaca, jak jesteś przeciętny albo co gorsze brzydki - zupełnie się nie opłaca
  • Odpowiedz
@apfi: nie ma jednoznacznej odpowiedzi i wszystko zależy od człowieka. Dziewczyna to nie są duże wydatki, a raczej podwójna wypłata. Zakup mieszkania, samochodu, dzieci, zainteresowana to są wydatki.
  • Odpowiedz
@apfi:

w moim przypadku nauka języków obcych, a jak ograniczałaby? po prostu miałbym mniej czasu na to. Siedzę sobie z książką bez przerwy 3 godziny, w związku raczej nierealne.

nie wiem jak ty sobie wyobrażasz związek, małżeństwo itd. ale jeśli myślisz, ze 3h wolnego czasu nie będziesz mieć codziennie na jakiś jezyk (i to pewnie nawet nie codziennie), to sobie dziwnie go wyobrażasz xd

To co #!$%@?ą weryu i apfi to
  • Odpowiedz
@apfi pierwsze co musisz wiedzieć jakie masz cele życiowe, jakie potrzeby, libido i temperament ogólnie. Szukając osoby z którą masz być w związku to musicie przede wszystkim mieć podobne cele i libido. Temperament dobrze jakby był zbliżony, bo relacje skrajnych ekstrawertyków ze skrajnymi introwertykami mogą być trudne i bez super obycia w rozmowach o konfliktowych tematach w sposób spokojny i nie krzywdzący może to być powodem. Najważniejsze są cele życiowe, bo jeśli
  • Odpowiedz
@apfi lol xD to wybierz dziewczynę co też umie się zająć sobą a nie księżniczkę czy nudziarę którą trzeba niańczyć jak dziecko. Ja sobie nie wyobrażam by być w związku gdzie nie pogram czy nie poczytam a jestem kobietą. Dla mnie normalnym jest że facet czyta książkę pół dnia a ja w tym czasie gram. Jak nie możesz dziewczynie/chłopakowi powiedzieć że teraz uczysz się czegoś do pracy czy czytasz książkę i nie
  • Odpowiedz
@apfi szczerze nie wiem xd. Kiedyś bardzo chciałam a teraz jestem starsza od ciebie i też już nie chcę. Ostatnio kiedy próbowałam się z kimś spotykać to już mnie denerwowało że trzeba w miarę regularnie raportować co się robi/gdzie się idzie/co się planuje. Trzeba uwzględniać oblubieńca w swoich planach. Trzeba akceptować znajomych tej osoby, jej rodzinę, z nimi też utrzymywać kontakt a ja tak niekoniecznie byłam tym zainteresowana... Są plusy dodatnie i
  • Odpowiedz