Wpis z mikrobloga

#przegryw
Chyba wiem skad się biorą magiki po 30stce, zaczyna wszystko wychodzić, wszystkie zaniedbania, odkładane problemy, mniejsza akceptacja ze strony rodziny, społeczeństwa dla nieogaru życiowego ,samotności
Wychodzą choroby psychiczne z wiekiem, perspektywy zaczynają maleć naocznie,
  • 22
  • Odpowiedz
@grand_khavatari w sensie to jakby społeczeństwo tak subiektywnie sugerowało żebyś się zabił ale nikt ci tego nie powie. Miejsce w społeczeństwie jest tylko dla bogatych oskarków, reszta ma zdechnąć z przedawkowania, na wojnie, na służbie, z głodu itd.
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: tak bardzo to. Masz 30 lat i widzisz jak 20 letnie osoby przewyższają cię wszystkim, ogarem, umiejętnościami, social skillem, kapitałem. To wszystko zaczyna wychodzić i jest #!$%@? bardzo nieciekawie
  • Odpowiedz
@Smonk_Da_Wead: Nie mówią tego tylko dlatego, że to nielegalne.

Nie no jasne, dosłownie jesteście pijawkami, żyjecie z cudzej pracy samemu będąc tylko i wyłącznie ciężarem. Całe życie jedziecie na cudzym grzbiecie. I jak się odwdzieczacie? Oczywiście nienawiścią. O tutaj komentarz sprzed 4 godzin. Zły "oski" ma uwaga uwaga, DZIEWCZYNĘ. Co prawda w wątku było napisane, że był dla opa bardzo miły i uprzejmy, nie zrobił nic złego ale ZMOGGOWAŁ go SAMĄ
  • Odpowiedz
@paw4da: no nie wiem bo mam 30+ i nigdy nie czułem się lepiej niż po 30 i widzę jakiego mam skila/ogarnięcie/umiejętności w przeciwieństwie do ludzi 20+ którzy często są ofermami wpatrzonymi w telefony. Przecież nawet studenci zanim wkroczą na rynek pracy i zdobędą doświadczenie to minie kilka lat zanim będą coś znaczyć.
  • Odpowiedz
Nie mówią tego tylko dlatego, że to nielegalne.


@Nowekonto1238: No proszę, widocznie w społeczeństwie tylko niektórzy są ścierwami mającymi czelność domagać zabicia się, skoro ogół ustalił, że takie domaganie to zawsze coś złego.
  • Odpowiedz
@ZippoPhat: oh, ogół. Dawniej ten sam ogół zrzuciłby was ze skarpy. Kilkadziesiąt lat temu zostalibyscie zesłani na Syberię albo rozstrzelani zgodnie z wolą ogółu. Do teraz są miejsca, gdzie ludzie wywalczyli prawo karzące śmiercią za napisanie horoskopu albo mieszkanie z kimś bez ślubu.

Jesteście nowotworem na zdrowej tkance społeczeństwa.

Istnieje optymalne rozwiązanie którego nie wolno głośno zaproponować, ale powinniście je rozważyć skoro i tak nie chcecie żyć. Robicie innym na złość
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: Ojejku, nie wolno... A dlaczego, psycholu? xD Przecież reszta podobno jest tak samo rąbnięta jak ty, więc powinniście sobie powszechnie zezwolić na "głośne proponowanie", czyż nie? xD

Prawda jest taka, że to tylko ty i inne jednostki twojego obrzydliwego pokroju jesteście na tyle szajbnięci, żeby pożądać tego, aby jacyś ludzie się zabijali.
  • Odpowiedz
@ZippoPhat: to nie jest takie łatwe. Ale masz rację, wielkimi krokami zbliża się dzień gdy chłopskie chłopowanie zostanie potraktowane tak jak każda inna sekta. Po prostu to na tyle nowe zjawisko, że ludzie jeszcze nie ogarnęli zagrożenia. Trochę jak z komunizmem czy nazizmem, trzeba czasu żeby niektórym otworzyć oczy i żeby dostrzegli niebezpieczeństwo. Ale nie mam żadnych wątpliwości, że ten dzień nadejdzie.

Przecież sami nie chcecie żyć, nie rozumiem w czym
  • Odpowiedz