Wpis z mikrobloga

#przegryw szczerze nie polecam jechać do Wilkowyj z rancza. Jak macie dalej niż godzinę drogi to już w ogóle nie. Tu nic nie ma. Wieś bez duszy jak zresztą każda wieś w okolicach Warszawy dla mnie. Rzeczywistość do serialu ma się nijak. No i widać po tych ludziach poirytowanie że tłumy stoją pod ich domami i się patrzą a oni sobie chcą grillować albo kąpać się w basenie XD
  • 19
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: byłem tu i tam, ale przeważnie na szkolenia i do roboty, więc nie za wiele mogę powiedzieć. W Augustowie byłem na szybkiej wycieczce i mogło być.
Klimat wschodni i chyba Białystok ma ładne stare miasto, lepsze niż w Lublinie czy Rzeszowie. Jak chcesz zwiedzać miasta to Zamość najlepszy, Rzeszów jako tako, Lublin to zadupie, ujdzie jako tako. Trzeba szukać raczej atrakcji przyrodniczych w tych trzech województwach.
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: w Kazimierzu Dolny i Janowcu pewnie też byłeś, ale jak nie to spoko miejsca, Roztocze czy jeziora na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim też mogą być. A na północ to Białowieża, Białystok i Augustów. Ciężko znaleźć świetne atrakcje.
  • Odpowiedz