Wpis z mikrobloga

#przegryw
Zostałem brutalnie zmieszany z błotem przez znajomego z dzieciństwa na którego przypadkowo natknąłem się. Chuop ogarnięty pracuje w jakimś dużym zakładzie elektrotechnicznym, Juleczka razem z nim szła. A miałem dobry humor już bo pojadłem zapiekanek na powiatowym i nawet się chuop śmiał sam do siebie ze szczęścia. Nastąpić jednak musiało takie spotkanie żebym sobie przypomniał kim jestem ().
  • 22
  • Odpowiedz
  • 18
@mateuszczerski: już nie pamiętam w moich zwojach myślowych nastąpił erorr wywołany samą sytuacją spotkania. Rozmowa toczyła się automatycznie a nie świadomie z mojej strony, wychwyciłem tylko tyle że dobrze zarabia i starczy XD. Jeszcze Juleczka taka 7/10 przy nim XD.
  • Odpowiedz
był całkiem grzeczny i przyjazny. Po prostu ja sobie uzmysłowiłem że on jest ogarnięty i zawsze będzie miał łatwo o robotę, natomiast ja jestem patałachem który będzie musiał walczyć o życie na rynku pracy.


@ZacharJasz92: a co stoi na przeszkodzie byś drobnymi krokami polepszył swoją sytuację zawodowa? Porównywanie się z innymi to droga donikad, bo zawsze znajdzie się choc jedna osoba lepsza od nas.
  • Odpowiedz
  • 2
@Vedar @Wolf1986: @kill15you Ja nie mówiłem że mu zazdroszczę czy źle mu życzę, po prostu gość miał lepsze predyspozycję a ja mniejsze, o to mi chodziło. Ani różowej mu nie zazdroszczę ani nic, tak jest i tyle. Sam siebie w zestawieniu z nim zmieszałem z błotem. Rzeczywiście może źle to ująłem na początku.
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92 pozory bywają mylące, uwierz. Mi też się niejednokrotnie życie waliło a nowo poznane dupy tylko dokładały problemów, oczywiście na spotkaniach z kumplami wszystko było cacy bo ja nie z takich żeby się komuś żalić ;]]]
  • Odpowiedz
a co różni jego od ciebie?


@Vedar: ludzie nie są równi. Jedni szybciej myślą inni wolniej. Problem polega na tym, że ci głupsi, nie są aż tak głupi, żeby nie czuć z tego powodu złości i frustracji. tak rodzą się wszelkiego rodzaju pogromy, rewolucje, wybieranie polityków, którzy obiecują podatki dla bogatych itd.
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92 grzeczny, przyjazny i pracuje w zakładzie? Albo bait albo laska jest z nim tylko dla kasy. Tacy jak on mają mega problemy z zainteresowaniem kobiet, max co im się może trafić to golddiggerki
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92 miras nie #!$%@? mnie, byłem turbo przegrany, a wziąłem się za siebie i skoczyłem kilka lvli w górę. Nikt mi w tym nie pomagał.
Wiadomo nie będziesz miał życia jak ludzie z instagrama ale walcz o swoje.
Jeśli chcesz coś zmienić to próbuj małymi krokami.
Masz rok 2024 i możesz dosłownie wszystko, kwestia tylko samozaparcia, czasu i nakładu finansowego.
Taka dziewczyna 7/10 jest w twoim zasięgu tylko sam musisz pokonać swoje
  • Odpowiedz