Wpis z mikrobloga

#ukraina #izrael

Oglądam video na Kanale Zero na temat Izraela i Gazy:

W 9 minucie i 30 sekundzie kobieta pyta Izraelczyków o to, czy nie przeszkadza im fakt, że 3 km. dalej giną ludzie. Kobiety, dzieci — cywile.

Facet odpowiada... w identyczny sposób co Rosjanie (z którymi grałem w taką jedną gierkę) i gdy zadałem im podobne pytanie, usłyszałem niemal identyczną odpowiedź:

Ukraińcy prowokowali --> my odpowiadamy /
Palestyńczycy dokonali aktu terrorystycznego --> my odpowiadamy /

Mamy PRAWO odpowiedzieć, a wręcz BRONIĆ SIĘ.

Oczywiście smutne, że giną tam ludzie, ale tak wygląda wojna... to okropne, że Hamas / Zełeński (albo zachód, NATO, whatever) ich do tego zmusił.

Oczywiście nie śledzimy wszystkich wiadomości! — więc o poszczególnych przypadkach udają, że nie wiedzą. No wstyd się przyznać, że wiemy... popieramy #!$%@? konwoju humanitarnego, albo kastracje jeńca przez mongolską małpę ¯\(ツ)/¯

Palestyńczycy ciągle nas atakują, bo NAS NIENAWIDZĄ... I NIE MA INNEGO WYTŁUMACZENIA :D

To samo z propagandowych filmików od Putina:
Zełeński (agent zachodu) nas atakuje, bo nas NIENAWIDZĄ... I INNEGO WYTŁUMACZENIA PO PROSTU NIE MA XD

— a nie dlatego, że są tam zamknięci jak w getcie?
— ojj, nie nie nie. Na pewno, nie. To tylko MEDIALNA PROPAGANDA!

Polecam obejrzeć, spoko materiał :)
Thorrand - #ukraina #izrael

Oglądam video na Kanale Zero na temat Izraela i Gazy:

W...
  • 5
  • Odpowiedz
@Thorrand: Z ruskami jest trochę inaczej, bo ruscy mają kompletnie gdzieś tą wojnę i generalnie politykę, natomiast obywatele Izraela w jakiś sposób interesują się polityką i generalnie wyrażają swoje zdanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nateusz1:

Yhmmm... no na pewno ktoś się tą wojną jednak interesuje :D I ci Rosjanie, którzy są zainteresowani tematem, wypowiadają identyczne zdania co Izraelici z filmu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz