Wpis z mikrobloga

@202492: jestem w stanie ich zrozumieć, sam jestem odpadem genetycznym, moja wegetacja nie ma żadnego sensu, oprócz przyjmowania na klatę kolejnych porażek życiowych i rozczarowań

ale luzik, raczej nie mam jaj żeby na poważnie o tym myśleć
  • Odpowiedz
no tak, to wina #!$%@? kobiet ¯(ツ)


@demimka: Op raczej nie mówi, że to wina kobiet tylko, że nie darzy się tego problemu należytą uwagą, gdyż nie jest to tak modne medialnie i politycznie właśnie problemy kobiet i to jest smutne( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: to ma też drugie dno. Kobiety wybierają sposoby które mają zwrócić uwagę.... Bo wiedzą ze ktoś zwróci na nie uwagę. Mężczyzne za to dosc mocno się uświadamia że wszycy mają głęboko w dupie co z tobą jest. Masz tylko chodzić do pracy i płacić podatki.
  • Odpowiedz
@202492: akurat dzisiaj na ig taki content mi wpadl. komentarze na instagrsmie to #!$%@? ściek, ale faceci w wiekszosci komentowali “i dobrze niech slabsze jednostki wyginają” ¯\(ツ)/¯ jak sami bedziemy się tak traktowac to jak ma sie to zmienic
  • Odpowiedz
Dobra moderatorze, skoro się bawimy, to dajesz. To też usuniesz?
"Kobieta bardziej chce na siebie zwrócić uwagę, a nie się zabić dlatego np. Połykają 20 tabletek nasennych zamiast 60.
A faceci wybierają pewniejsze metody, jak wieszanie się, skok z wysokości Itp. Takie po których się od razu umiera."

Kobiety szukają atencji. Faceci po prostu działają. Nadal widzisz powód do usunięcia komentarza?
  • Odpowiedz
Pomimo że w mediach często poruszany jest temat "piekła kobiet" i rosnącej liczby samobójstw mężczyzn, to trzeba zauważyć, że są to dwie odmienne kwestie, które nie powinny być zestawiane ze sobą. Kobiety od lat prowadzą walkę o swoje prawa, przełamując kolejne bariery i zmieniając społeczne normy. Ich determinacja i wytrwałość przyniosły efekty, dzięki czemu dzisiaj mogą korzystać z praw i możliwości, które jeszcze niedawno były im odmawiane. Zasługuje to na szacunek i
  • Odpowiedz
gdyż nie jest to tak modne medialnie


@NiebieskiMiszmasz: byłoby medialne gdyby najpierw skończyły się rzeczy, które zaczęły się wcześniej, typu liczne gwałty na kobietach, morderstwa na kobietach dużo częstsze niż kobiet na mężczyznach

Gdyby to się zrównało w obu płciach, to na luzie by się poruszało temat samobójstw
  • Odpowiedz
@Feministka2000: Tak jak i Ty nie zostałaś osobiście zgwałcona, ani zamordowana, tak i nie musimy mówić o moich osobistych sukcesach. Rozmawiamy o historii tego świata - zarówno tej odległej, jak i tej wczorajszej.

I daleko mi do bycia mizoginem, ale mówię co myślę: do pięt nam nie dorastacie.

Jesteście słabe fizycznie, mniej zaradne, mniej opanowane, mniej sprytne i mniej dowcipne. Nadmienię tylko, że o inteligencji nie napisałem ani słowa ( ͡
  • Odpowiedz
A mi się wydaje, że po prostu faceci nie mają psychy. Facetowi straci się firma czy dziewczyna i od razu chcą się wieszać


@Chris_Karczynski: ja myślę że utrata kobiety którą naprawdę kochasz czy drastyczny upadek finansowy to tylko zapalniki do finałowego zabójstwa. Te myśli, złe myśli zaczynają się prędzej. Pamiętaj że statystyczny samobójca to facet z wioski/małego miasteczka w wieku 25-40 lat samotny bez żony i dzieci i bez jakiejś większej
  • Odpowiedz