Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zwijam się ze smiechu jak słyszę o dorobkiewiczach z miasta po studiach pracujących w korpo za 10k którzy myślaa ze odnieśli jakiś sukces w życiu a majówka pokazuje że prawda jest taka że ja bez tych zarobków stdiów itd to mam dużo lepsze życie takie jakie oni chca bo co roku majówka to oni odrazu wyjeżdzają z tych swoich klitek na kredyt we frankach i jadą gdzieś na wies odpoczać przez kilka dni a potem cierpia bo muszą wrócić do swojej wawy czy wrocka ale sami podjeli taką decyzje a potem narzekają że zmęczeni że nie mają nic z życia a ja po maturze na gospodarstwo do rodziców i sobie porobie kilka godzin a potem wychodze na dzialke na leżak piwko wypije psa pogłaszcze albo nad warte pojde popatrzec jak rzeka płynie czyl mam nacodzień to co oni mają raz do roku i jeszcze muszą za to płacić a ja bez żadnego kredytu na mieszkanie sobie zapłace rodzicom jakąs częsc za jedzenie i tyle i mam normalne warunki a nie jakis pokój w obskurnej kamienicy i nie muszę się stresować pracą bo w pracy umysłowo odpoczywam i serio mnie to smieszy ze tamci się uważają za nie wiadomo kogo a są tkimi niewolnikami kapitalizmu i konsumpcjonizmu ze aż ich szkoda #gospodarka #zycie #filozofia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
  • 2
@mirko_anonim jesteś szczęśliwy żyjąc na wsi z rodzicami - bez żadnej ironii - super. Ale nie czyni Cię to ani lepszym ani nie daje moralnej przewagi nad ludźmi którzy wybrali inne życie. Nie musisz odejmować innym żeby czuć się lepiej ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz