Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy powinienem wybaczyć rodzicom?

Od młodości piłka nożna nie była dla mnie tylko hobby, ale potencjalną ścieżką kariery. Trenując od czwartego roku życia i zarabiając na tym od piętnastego, miałem wszelkie powody, by wierzyć w swoje zawodowe perspektywy. Jednak moje życie niespodziewanie się zmieniło, gdy moi rodzice zdecydowali się przeprowadzić z miasta do wiejskiej wioski. Ta zmiana była nagła, a jej wpływ na moje życie głęboki.

W tej małej wiosce możliwości poznania nowych ludzi były ograniczone, a ja przez trzy lata czułem się izolowany i samotny. Brak odpowiednich obiektów oznaczał, że kontynuowanie gry w piłkę nożną czy innych aktywności, takich jak jazda na rowerze czy pływanie, stało się niemożliwe. Sytuację pogorszyła codzienna trzygodzinna podróż do najbliższej szkoły, która drastycznie ograniczała mój czas na naukę i odpoczynek, pozostawiając mnie na stałe niewyspanym i w gorszej sytuacji w porównaniu z moimi rówieśnikami.

Pomimo moich błagań rodzice zdecydowali się pozostać na wsi, stawiając swoje preferencje dotyczące życia na wsi ponad moje emocjonalne i zawodowe potrzeby. Ta decyzja nie tylko pozbawiła mnie mojej pasji i potencjalnych środków do życia, ale także doprowadziła do znaczących problemów z zdrowiem psychicznym.

Teraz, mając osiemnaście lat, stoję na rozdrożu. Zastanawiam się, czy wybaczyć rodzicom i dostosować się do nowego życia, czy opuścić dom i dążyć do niezależności, ryzykując utratę kontaktu z nimi.
#relacja #milosc #rodzina #ambicje #wybaczenie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no tak, na złość tobie przeprowadzili się na wieś, a potem na złość tobie nie sprzedali nowo kupionego domu i nie wrócili do miasta. ja bym nie wybaczał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz