Wpis z mikrobloga

Martwi mnie fakt, że w ostatnim czasie w trakcie majówki jest strasznie dużo dołujących wpisów na temat samotności i skutków jego działania... I są to innego kalibru wpisy na tagu #przegryw niż w okresie całego roku. Ogólnie to zauważyłem, że czas wiosny jest dla nas najtrudniejszym okresem do przetrwania i zaakceptowania naszego bytu w jakim aktualnie się znajdujemy...
  • 14
  • Odpowiedz
My z tagu, tak samo jak przyroda chcielibyśmy narodzić się na nowo i żyć pełnią szczęścia. Zacząć od nowa, spróbować coś zmienić


@Jakies_takie_nie_wiem: Pytanie jeszcze ilu robi cokolwiek by coś zmienić.

@sylwke3100: widać że nie masz pojęcia o czym mówisz


@SpierdotripEnthusiast: No to co takiego zmienia pora roku? Przecież wiele wpisów dotyczy tego że ludzie widują pary i to się na nich odbija ale z drugiej strony SAMI się
  • Odpowiedz
@Jakies_takie_nie_wiem: Przeczytaj "Zbrodnia i Kara" Dostojewskiego. Powieść ruska (tfu), ale idealnie oddaje ten stan, kiedy w piekna pogode ludzie dostają jebla, bo uprzytamniają sobię, że nie jest tak jak miało być.
  • Odpowiedz
@Jakies_takie_nie_wiem: jak wiosna może być najgorsza, jak można w końcu choćby iść pojeździć na rowerze, pojeździć autem bez sensu przed siebie, ulice pełne pięknych kobiet w sukienkach, miliony sportów, które uprawia się na świeżym powietrzu w końcu znowu są dostępne
  • Odpowiedz