Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Fipaj: nie problem tylko śmieszy nas hipokryzja typa który się oburza że ktoś ma Apple watch za 1500 zł i że skąd na to pieniążki??? gdy sam chce płacić 500 zł za lizanie dupy prostytutce XD
  • Odpowiedz
nie problem tylko śmieszy nas hipokryzja typa który się oburza że ktoś ma Apple watch za 1500 zł i że skąd na to pieniążki??? gdy sam chce płacić 500 zł za lizanie dupy prostytutce XD


@CamusVevo: Porównywanie dwóch różnych cen i sytuacji nie jest logicznym argumentem ergo twoja wypowiedź zawiera błędy logiczne. Ocenianie wyborów finansowych innej osoby na podstawie własnych preferencji i ocenianie jej moralności na podstawie niezwiązanych z nią działań
  • Odpowiedz
Ocenianie wyborów finansowych innej osoby na podstawie własnych preferencji i ocenianie jej moralności na podstawie niezwiązanych z nią działań jest również nierzetelnym argumentem. Także tego.


@Fipaj: Przecież dokładnie to robi ten kiep Dobski który chciał lizać dupę prostytutce za 500zł jak zobaczy u kogoś kogo nie lubi buty czy zegarek za 1000 zł. Także tego.
  • Odpowiedz
@Fipaj: oczywiście, rzetelnym argumentem jest płakanie na Twitterze że ktoś kupił najtańszy model Apple watcha, natomiast przypomnienie że wystarczy odmówić sobie 3x lizania dupy prostytutce jest nierzetelne xD dodatkowo używasz pojęcia których nie rozumiesz (nie było w mojej wypowiedzi żadnego błędu logicznego, przeczytaj sobie lepiej czym one są zanim się znowu skompromitujesz); połączenie obrony takiego hipokryty z pisaniem całkowicie bezsensownych wysrywow każe mi zapytać - dobski, to ty?
  • Odpowiedz
chodzi mi o czepianie się tego, że typ chce za swoje pieniądze lizać dupsko prostytutki 😂


@Fipaj: Chryste panie, wy prawaczki to palenie głupa wyssaliście chyba z mlekiem matki. Nikt się nie czepia tego, że typ chciał lizać dupę pani negocjowalnego afektu, tylko tego, że typ fasadowo zgrywa wielkiego konserwatystę, obrońcę rodziny i tradycyjnych wartości, a kiedy nikt nie patrzy wypisuje do prostytutek i proponuje im lizanie dupy, zdradzając swoją żonę
  • Odpowiedz
typ fasadowo zgrywa wielkiego konserwatystę, obrońcę rodziny i tradycyjnych wartości, a kiedy nikt nie patrzy wypisuje do prostytutek i proponuje im lizanie dupy, zdradzając swoją żonę i rozbijając rodzinę


@bacaa90: przecież to takie postępowe 😂 Wy, neoko*uniści i reszta podobnych powinniście popierać tego typu zachowanie - doskonale wpisuje się w waszą propagandę 😂 Zamiast poparcia jest krytyka. Rozumiem, że gdy taki biedroń uskutecznia ten sam proces ze swoim śmiszkie
  • Odpowiedz
@Fipaj: jakby typ lizał dupe swojej starej, to nikt by nic nie powiedział. Ale on chciał starą zdradzić z prostytutką, jednocześnie pozując na wielkiego obrońcę tradycyjnych wartości i rodziny. Ja pie***le typie, ty jesteś tak betonowy, że nie wiem w jaki sposób jeszcze można by to napisać, żeby trafiło do pustego, konserwowego łba xD Miłego fikołkowania.
  • Odpowiedz
@bacaa90: ale ja mam gdzieś to co on mówił i jakie ma poglądy 😂 Podług waszej logiki, towarzysze, typ jest szalenie otwarty i nowoczesny, implementuje najnowsze pomysły postępowych środowisk lewicowych 😂 Do tego piję. No, ale żebyś to zrozumiał musiałbyś dysponować, jak to mawiał imć Zagłoba, oleum w głowie 😂
  • Odpowiedz
ale ja mam gdzieś to co on mówił i jakie ma poglądy


@Fipaj: Oczywiście, że masz, bo jesteś typową konserwą, która dużo gada o wartościach i o tym jak ktoś powinien żyć, a na koniec dnia przymykasz oczy na wybryki swoich, bo jednak palenie głupa i mentalność plemienna wygrywa z poczuciem przyzwoitości.

Podług waszej logiki, towarzysze, typ jest szalenie otwarty i nowoczesny, implementuje najnowsze pomysły postępowych środowisk lewicowych


tutaj już wjechały
  • Odpowiedz
Oczywiście, że masz, bo jesteś typową konserwą,


@bacaa90: jestem konserwatywnym liberałem, a nie typową konserwą 😂 Pokaż mi "typową konserwę", która popiera związki jednopłciowe 😂 No, wiadomo, Upiór z Żoliborza, Pinokio czy Zero to zapewne tylko kilka przykładów, nie?

która dużo gada o wartościach i o tym jak ktoś powinien żyć

Wskaż, w którym miejscu uprawiam tego typu zabiegi, a gdyby to było niemożliwe to wyjaśnij cel tej bolszewickiej manipiulacji.

na
  • Odpowiedz
On jej lizał dupę i za to płacił, co innego gdyby płacił jej za lizanie jego dupy, ogarnij się typie bo chyba nieco nieporadny jesteś ;)


@Pan_Slon: baranku, może nie wiesz, ale ludzie mają różne zboczenia i fetysze i często chodzą je spełnić do dziwki. Może to będzie dla ciebie niepojęte, ale są tacy co płacą, żeby być bitymi, a nawet za to, że ktoś się na nich odleje, albo postawi
  • Odpowiedz