Wpis z mikrobloga

Mimo, że nie przeszedłem pustyni adanosa przez mikrodetale, które nie pozwoliły mi się dostać do kruka ubiłem już prawie wszystkie smoki, został mi lodowy.
Uzależniony od gildii strażnika światynnego, pamietając jeszcze czasy #rebalance gra była jest łatwiutka. Mam przekuty pancerz strażnika świątynnego, uriziel, 6000 hp, 800 siły, ponad 500 many. To wszystko osiągnąłem mając 20 pnów co poziom, grając na łatwym, korzystając z bonusów jedynie na manę, wytrzymałość i inteligencję. Zrobiłem perfekcyjnego maga bitewnego, bo strażnik świątynny dysponuje kozackimi runami ofensywnymi i leczenia bez kręgów magii.

Wiem, że najnowszy newbalance z linków od kajmy ma mniej upierdliwą pustynię adanosa, więc niebawem ogram drugi raz. Tylko jaką inną gildię wybrać.
Inne gildie bitewne szału nie robią. Mroczny rycerz ma swoich przyzwanców, ale początkowy pancerz jest lichy, a ubicie paladyna by dołączyć jest za ciężkie na początek. Najemnik i paladyn to gildie, które przechodzę w addonach, gdzie nie dodają nowych frakcji.
Więc chyba pozostają jedynie gildie magów: mag wody jest słaby na początek, więc albo wziąłbym maga ognia, gdzie czary ognia nieżle niszczą wrogów, a z ciekawości guru albo czarnoksiężnika.
Łówcy demonów nie wezmę ze względu na glówna broń czyli kuszę, do której raczej nie jestem przyzwyczajony, a jako główna broń mi nie leży #returning #newbalance #gothic
Jarkendarion - Mimo, że nie przeszedłem pustyni adanosa przez mikrodetale, które nie ...

źródło:

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Magiem ognia miałem najprzyjemniejsze przejście G2NK:NB w historii (najemnik, mag ognia i aktualnie 3. raz Strażnik świątynny). Twoje zaklęcia podpalają przeciwników z tym związane skille gildyjne - przyśpieszone spalanie lub dodatkowy 'tick' spalania. Minusem jest to, że zaklęcia się "ładują", no ale wymaga to po prostu zaplanowania walki. Sporo spelli dodatkowo jest AOE (względem Ciebie lub celu), więc taka nawalanka jest naprawdę fajna.

Co jeszcze mogę polecić (i bez tego
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Gralem magie wody na najwyzszych statystykach potworow i moge z calym sercem polecic go. Moze na poczatku jest ciezko, ale mysle ze warto troche poswiecic sie na poczatku, zeby poznije bylo latwiej. Czary z pozniejszych etapow swietne. Jednym czarem AOE czyscisz teren wokol w pare minut.
  • Odpowiedz
@Jarkendarion Rebalance teraz dostanie solidny update. Jest tłumaczone od zera i zostały wywalone wszystkie polskie patche śrubujące poziom trudności. W takiego Rebalance to prawie nikt w Polsce nie grał bo od zawsze był z patchem przynajmniej 1.2.

Na discordzie Stukeleyak masz detale i kanał z postępem prac

Był wcześniej Rebalance 2.1 Final tzw paweu patch ale w to nie warto grać bo kupa błędów i słaby balans (po kilkanaście smoczych korzeni się
  • Odpowiedz