Wpis z mikrobloga

Szybka historyjka o tym jak z gry z 90%+ pozytywnymi ocenami, zrobić grę z negatywnymi i mieszanymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szybko poszło, 2 dni a oceny zjechały z ponad 90% na ledwo 67% i licznik wciąż pikuje w dół

Wczoraj prawie 37k negatywnych ocen
Dziś już prawie 27k negatywnych ocen a mamy godzinę 12 ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#helldivers2 #steam #pcmasterrace
MePix - Szybka historyjka o tym jak z gry z 90%+ pozytywnymi ocenami, zrobić grę z ne...

źródło: obraz_2024-05-04_121054114

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • 8
@MrPawlo112: @Sentenza Od 30 maja będzie wymóg logowania się do PSN i ludzie oszaleli.
Bo sony chwali się, że to z powodu bezpieczeństwa ich danych i społeczności.

Że będą mogli banować złych graczy (ale nikt takiego nie spotkał, bo każdy gra do tej samej bramki)
Że dane będą bezpieczniejsze, etc.

Ludzie są źli, bo muszą swoje dane podawać znowu kolejnej firmie, która ma masę wycieków danych.
MePix - @MrPawlo112: @Sentenza Od 30 maja będzie wymóg logowania się do PSN i ludzie ...

źródło: obraz_2024-05-04_121626686

Pobierz
  • Odpowiedz
@MePix: Patrzę na gameplay czy gra mi odpowiada, jak widzę, że jest ok to pobieram demo, jeśli jie ma demo to pobieram pirata, sprawdzam mechanikę i jak gra jest w porządku to kupuję.
  • Odpowiedz
@MePix: No przecież napisałem, że jak nie ma demo to pobieram pirata. Sprawdzam grę przed zakupem bo trailery i ustawiane oceny kłamią.
  • Odpowiedz
  • 3
@kidi1: No spoko, tyle że masa gier nie działa z pirata a nie ma demo.
I mówię tu o grach multi, takiego helldivers nie pobierzesz bo tam jest tylko i wyłącznie multi.

Więc jak sprawdzisz czy jest fajna gra? Recenzje są ustawiane.
Dema nie ma i nie będzie, pirat nie zadziała.

A gra nie kosztuje 50zł tylko prawie 200
  • Odpowiedz
@kidi1: JEst masa gameplayów na necie czy streamowania. Jestem po prostu złodziejem. Jeszcze nigdy się nie przejechałem na zakupie gry, gdy sprawdzałem recenzje plus gameplaye.
  • Odpowiedz
  • 18
@kidi1: To po co wypowiadasz się na temat gry multiplayer?
Nie grasz, ale musisz wtrącić swoje 5groszy do tego błędne ()
  • Odpowiedz
No spoko, fajnie, że tobie pasuje, a co powiesz tym ludziom, którzy nie mogą zrobić konta PSN?


@MePix: każdy może, nie jest wymagany VPN by założyć na inny kraj. Niby niezgodne z ToS, ale ludzie na konsolach mają wiele kont na różne kraje od ponad 15 lat i nigdy za to nie banowali.
  • Odpowiedz
@MePix: niech #!$%@?ą, jak chcą żebym na pc miał konto psn to niech mi dadzą tą grę też na PlayStation.
Chyba logiczne, nie?
Ps. Może jeszcze abo na dostęp do psn będą chcieli, żebym opłacał xD daj korporacji palec a #!$%@? ci całą rękę.
Już było mówione, że Capcom przegina to normany kręciły głowami, a potem wyszedł Dragon's Dogma 2 i nastąpił incydent kałowy a tam nawet nie ma połowy mikro
  • Odpowiedz