Wpis z mikrobloga

@zielonykszak: nawet do renty na zbyt małą dynaminę, trzeba mieć dynaminę do jej załatwienia ehhhh

A rodzice mogą się co najwyżej wyprowadzić od przegrywa, a nie przegryw od rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zielonykszak: przede wszystkim trzeba mieć papiery od lekarzy, że pewnie leczyło się długo i nie da cię się wyleczyć. I weź tu chodź do nich regularnie przez lata, będąc skrajnie niedynamicznym
  • Odpowiedz
@zielonykszak: ta chodzenie po lekarzach, pobyty w psychiatryku, komisje, użeranie się z urzędasami - jakbym miał tyle dynaminy i motywacji do tego cyrku to nie potrzebowałbym renty xD taki paradoks przegrywa
  • Odpowiedz
@PrawaRenka: @zielonykszak mi tyle schorzeń dowalili przez chorobe ktora poprostu wzieła się z niczego że masakra przy pobytach w szpitalu zwiazanym z Wzjg. Ostatnio mi dopierniczyli zapalenie stawów brałem tabletki ktore są na wszelkie zapalenia a miałem zapalenie jelit i jelit spuchły mi stopy do tego stopnia ze nie potrafiłem buta ubrac i chodzić dali sterydy na wszelkie zapalenia gdy budziłem się poznym rankiem a nie wziełem tych sterydów tak mnie
  • Odpowiedz