Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?... kupowal ktos ostatnio nierucha w krk? W jakiej cenie? Jestescie zadowoleni?

Jestesmy na etapie gdzie mieszkania po 11k/m2 do remontu generalnego wygladaja podejrzanie ze wzgledu na cene.

Bonusowa ankieta:
#nieruchomosci #krakow

Szukam mieszkania w krk i moj poziom depresji (skala 0 git - 6 sznur), to:

  • 0 0% (0)
  • 1 5.9% (7)
  • 2 0.8% (1)
  • 3 3.4% (4)
  • 4 5.0% (6)
  • 5 10.1% (12)
  • 6 74.8% (89)

Oddanych głosów: 119

  • 23
  • Odpowiedz
  • 1
@JacksonDaniels: ja kupowalem poltora roku temu i fuksem sie zalapalem na zajebicho mieszkanie w nowym budo po 12,5k z metra. Teraz to jakies smietniki po tyle chodza, co do #!$%@?? Serio ktos kupuje stare budownictwo np na grzegorzkach po 18k? Avie po 14-16? Hute po 12-14? Przeciez to sensu nie ma xD
  • Odpowiedz
  • 1
@JacksonDaniels: widze te ceny i niedowierzam ze serio ktos to rozwaza. Toz skok w ciagu ostatniego poltora roku to jakis kosmos. W dokladnie tych samych pieniadzach dalo sie kupic #!$%@? atrakcyjniejsze mieszkania. Ja bym juz chyba nic dzis nie kupil ze swoim kreceniem nosem na #!$%@?
  • Odpowiedz
@Sabarolus: W Krakowie duży % (większy niż w innych miastach) ludzi to programiści, a programiści po prostu nie mają co robić z kasą i kupują klitki na wynajem. Cały sekret ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Sabarolus: z dzialkami faktycznie jest ogromny problem - miasto nie moze sie rozlewac na zachod, bo tam sa tereny zielone. Polnoc tez jest juz zageszczona do tego stopnia, ze bloki granicza z zabudowa łanową. Jedyne kierunki dalszej rozbudowy to daleki wschod i poludniowy wschod (tutaj znowu sa problemy ze statusem dzialek, ktore trzeba odrolnic, dodatkowo oczyszczalnia sciekow, tereny przemyslowe). W krakowie jest #!$%@? koszmar z miejscem na nowe budynki.
  • Odpowiedz
@Kutafonix215 widząc takie ceny zastanawiam się kto to kupuje i po co. Lepiej wyjechać w cholere na zachód niż płacić tyle kasy i #!$%@? za 5 może 10k całe życie na nierucha xD
  • Odpowiedz
to daleki wschod i poludniowy wschod (tutaj znowu sa problemy ze statusem dzialek, ktore trzeba odrolnic, dodatkowo oczyszczalnia sciekow, tereny przemyslowe). W krakowie jest #!$%@? koszmar z miejscem na nowe budynki.


@Kutafonix215: miałem okazję jechać, przez jakieś osiedla domków pod Krakowem. Ja #!$%@?, największy chaos urbanistyczny jaki miałem okazję widzieć. Domki rozstrzelane jak wymiociny, wszędzie łanówki na wąskich paskach ojcowizny. Koszmar dla kogoś kto ceni sobie jakikolwiek ład przestrzenny
  • Odpowiedz
@Kutafonix215: był pomysł zaorać strefę przemysłowa i plac targowy na rybitwach żeby zbudować nowe miasto to oczywiście uwalili temat, po prostu Kraków jest już za mały nie ma gruntów, to nie Wrocław że może się rozlewać na pola wokół w nieskończoność a z każdej strony ma kolejkę
  • Odpowiedz
tutaj znowu sa problemy ze statusem dzialek, ktore trzeba odrolnic, dodatkowo oczyszczalnia sciekow


@Kutafonix215: to jest zadanie dla panstwa/miasta. W samym miescie nie ma nic juz czy jest, ale w chorych cenach?
  • Odpowiedz