Wpis z mikrobloga

Już dawno mi się wydawało, że puszczanie muzyki na cały regulator w samochodzie, przy otwartych oknach samochodu, to obciach i żenada. Jeszcze jakieś pokłady tolerancji mam dla małolata, co to właśnie skończył 18, kupił pierwszą furę i musi, bo musi. Ale dziś zobaczyłem, że jeździ gościu dwudziestoletnim starociem, na około 30+ i na cały regulator umcyk-umcyk. Normalnie początek lat dziewięćdziesiątych mi się przypomniał, bo wtedy to było w modzie.
#zenada #obciach
  • 7
  • Odpowiedz
@TWezmyr: najlepsi są tacy w jakichś struclach typu bmw starsze od nich xD za to raz widziałem na mieście jakiegoś chłopa ~40 leciał sobie jakąś starszą corvettą i słuchał AC/DC, to było fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
klasyka, jak ktoś halasuje Muzyka którą lubię to git


@programista15cm: tak to działa, że rzeczy, które lubimy, raczej nam nie przeszkadzają, nie? ¯\(ツ)/¯ dlatego ja się raczej nie #!$%@? do ludzi o coś, co mi się nie podoba, o ile nie jest to #!$%@? muzyką (nawet taką, jaką lubię) w środku nocy czy przez parę godzin pod oknami z auta xD
a jak sobie jedzie miastem, gdy będę to słyszał maksymalnie
  • Odpowiedz
@TWezmyr to samo ostatnio widzialem i pomyslalem. To byl staly widok w latach 1999-2008 jakos, ale potem ci ludzie gdzies znikneli (zmadrzeli). Teraz na nowo nie jeden gra jakies Manieczki czy inne na maksa z gruza na swiatlach. Pomijam oczywiscie im3cyli ktorzy robia brum brum swoimi bmw itp. w nocy lub gazuja motorkami.
  • Odpowiedz