Wpis z mikrobloga

Czy są jakieś uniwersalne/powielające się metody/schematy pracy nad sobą u psychologa/psychiatry/psychoterapeuty.
Czy nawet jakieś uniwersalne prawdy o życiu które pomogły wam.
Np. kiedyś słyszałem o zapisywaniu rzeczy z których jesteś dumny z danego dnia
Nie wiem czy to działa, ale chodzi mi o takiego typu rzeczy których można spróbować robić, a nuż pomoże.
#przegryw
KontoDoanonimowego_Przegrywania - Czy są jakieś uniwersalne/powielające się metody/sc...

źródło: 0c0e1f708f58ac1a0d7318b617bda3bc

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Konto_Do_anonimowego_Przegrywania: @zalozylemkonto przesłał mi kiedyś namiar na Technikę uwalniania: https://docer.pl/doc/8s858xx
Dopiero zaczęłam czytać, ale już widzę, że częściowo pokrywa się z tym co pisze Teal Swan w filmikach na yt/książkach i dla mnie to jest obecnie najważniejsze. To dość uniwersalna wiedza, którą powinno się mieć, żeby umieć radzić sobie z emocjami, a jak radzisz sobie ze swoimi emocjami to już pół sukcesu w życiu.

Z podstawowych rzeczy - diametralną różnicą w
  • Odpowiedz
To, że część najaktywniejszych członków tagu jest bardzo negatywnie nastawiona na terapie, nie powoduje z automatu, że nie mogę o nią pytać. Poza tym to już się tutaj stało memem i trochę sami się musicie czasem ponakręcać o tym jaka to terapia jest bez sensu.
Na 5 komentarzy tylko 2 dwa musiały zaznaczyć swoją opinie na temat terapii, a nawet moje pytanie tego nie dotyczyło. Więc trochę wyglądasz jak ktoś kto studiuje
KontoDoanonimowego_Przegrywania - To, że część najaktywniejszych członków tagu jest b...

źródło: nieidznaterapie

Pobierz
  • Odpowiedz