Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends na ilu kontach jednocześnie gracie rankedy w trakcie splitu? Zawsze skupiacie się na mainie czy jakie macie podejście?

Ja w tym sezonie grałem na 4 kontach, 2x EUW, 2x EUNE - mi osobiście pomaga, że mam dwa konta na których bardziej mi zależy i dwa na których gram rankedy na rozgrzewkę/z mniejszym tryhardem żeby wyczuć czy myszka się lepi i podejmuję w miarę logicznie decyzje.

W obecnym stanie gry nie da się rozgrzać do rankedów grając quickplay/draft/boty/aram bo sama gra i stres jest nieporównywalny - a w takim układzie na luzie sobie grasz rankeda i szybko wiesz jak będzie +/- w następnych grach i lepszy winrate na mainie gwarantowany ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 7
  • Odpowiedz
@Xinnoth: gram w lola prawie 10 lat, jeszcze ani razu nie zagrałem rozgrzewkowego przed rankedem. Szanuje samego siebie i swój czas. Granie normali to strata czasu, bo gdyby nie rywalizacja i rankedy to bym w to nie grał
  • Odpowiedz
  • 0
@KarolSpl: @Nehro no właśnie, to dlaczego nie mieć drugiego konta do grania rankedów bo rzeczywiście normale często są bez sensu? Imo najlepsza opcja, tylko hand-levelowanie kont do 30 trochę trwa bez xp boostów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz