Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy jakby mi ktoś kiedyś za dzieciaka powiedział że mam oddychać nosem a nie przez usta, to czy miałbym dzisiaj normalną żuchwę bardziej przypominająca kąt prosty, czy nadal takie ścięte w dół, cofnięte gówno jakie mam i jakie jest na zdjęciu. Do tego mam tzw twarz rozwinięta w dół, czyli wszystkie cechy typowe dla człowieka oddychającego ustami. Szkoda że starzy ani nikt tak podstawowej wiedzy mi nie przekazał ehh #przegryw
anonanonimowy321 - Ciekawe czy jakby mi ktoś kiedyś za dzieciaka powiedział że mam od...

źródło: 3395478_CB09461B-AC2B-40AD-8395-6E6CF5C59ED9

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Runaway28: to nie moje zdjęcie, ale Mam podobną. Oceniam ją na 3/10, trudno o gorsza ale może się czasem trafić . Z ciekawości jak możesz to daj przykład tragicznej, tylko musi być u szczupłego gościa bo że ktoś jest otyły to jego wina i może schudnąć.
  • Odpowiedz
@Runaway28: Koleś jest birdcelem a tym piszesz, że nie ma tragedii xD Nos jest większym problemem (bez niego nie było by birdcelizmu), ale szczęka cały cały czas zauważalnie cofnięta. Sam mam podobnie cofniętą, widzę po sobie jak wyglądam przy naturalnym ustawieniu szczęki a jak wyglądam jak wysunę szczękę dla wyglądu.
  • Odpowiedz