Wpis z mikrobloga

#mecz Jesteś mieszkańcem Barcelony? Dlaczego TV fani Realu, albo Barcelony piszą w komentarzach "MY", "powinniśmy", "zrobiliśmy" ? Większość pewnie nie potrafi wskazać na mapie kraju! O wskazaniu dokładniejszym, czyli miasta gdzie dany klub gra, już nie wspomnę. Od czasu do czasu, trafi się rodzynek, był RAZ na meczu! Poczuwa się do tego by pisać "powinniśmy", "zrobiliśmy" itp. Najczęściej robią to TV fani Realu, bądź Barcelony. Kibice sukcesu, jeśli ktoś tego nie zauważył, to proponuję obserwację komentarzy. Największy szacunek mam tutaj do znanych i lubianych, osób wspierających Romę - o Was panowie nie można powiedzieć kibice sukcesu, szanuję. Chciałem to napisać pod komentarzem pewnego Mireczka, się okazało że płatek śniegu, jestem na czarnej liście.
  • 8
  • Odpowiedz
@asap_: Owszem kibice sukcesu, nie mówi się przecież o bieżącym sezonie, przecież są Mistrzami ostatniego sezonu! Obecnie sezonowcy przesuną się na korzyść Realu, powód oczywisty - oby Bayern strzelił im mokrą szmatą na buzię, w LM.
  • Odpowiedz
  • 1
@Canis_Majoris To dotyczy wszystkich klubów i też mam z tego zawsze bekę. Jeszcze jak ktoś mieszka w jakimś mieście, to można zrozumieć, ale jest klub z innego kraju, połowa jego piłkarzy pewnie nawet nie wie gdzie dokładnie Polska leży, no ale to my gramy, a nie oni xD
  • Odpowiedz
@asap_: Kto był mistrzem ostatni sezon? Ogólnie to nie dam się wciągnąć w dziecięce sprzeczki, jedni i drudzy jadą na długach, powiększają te długi, bo są maskotkami kraju i europy. Wiele Polskich klubów, chciało by tego samego. Pozostaje kibicować z fotela, pisać "MY" przykre to wszystko, nasza piłka pozostanie na niskim poziomie, tu chyba dużo zasługi/ zepsucia, Polskiej Myśli Szkoleniowej. Beton
  • Odpowiedz
@Canis_Majoris: ja akurat lubię Barcelonę, dobrze mi się kojarzy. Poderwałem pod stadionem pewną panienkę z Chile. Bardziej niż fanem klubów to jestem fanem dobrej piłki i mam w #!$%@? internetowych wojowników. Czy to jednej czy drugiej strony.
  • Odpowiedz