Wpis z mikrobloga

Dobra nadrobiłem to gówno, od razu powiem co i jak ze swojej perspektywy, bo mogę:

Bartek - zajebisty gość pod robienie afer, każdy sezon musi mieć kogoś takiego ale ma coś nieteges z głową, toksyk,
Ada - syndrom sztokholmski, typowy mały gadzi mózg. Cała sympatia do tej osoby zniknęła po powrocie do Bartka
Dominika - taka typowa p0lka, nic ciekawego
Michał - taki tam, ani ciekawy ani śmieszny, dziwne, że tyle dotrwał
Ola - typowa patusiara, chętnie bym ją zrównał z ziemią jakbym tam był bo mnie wkurza
Kacper - totalnie bezbarwny gość
Jędrzej - ten to totalnie nie wiem jak dotarł tak daleko xDD Ani specjalnie wyglądu nie ma ani charakteru, nie bardzo tam pasuje.
Agnieszka - z lasek taka najmniej barwna, nie wiem nawet co o niej myśleć
Natalia - również denerwuje, równo ją tam cisną że knuje a ta pali głupa, denerwująca postać
Janek - no taki zwykły chłopaczek
Emilia - głupia młoda siksa, z mordy typowa patuska

Z tych co odpadli spoko był ten bitkojniarz co podrywał każdą i go Dominika odpuliła xD No i Antek, z nim mogłyby być dobre dymy, szkoda że szybko odpadł. Zadawajcie pytania

#hotelparadise
  • 8
  • Odpowiedz
W 90% zgadzam się z tym co napisałeś. łap plusika mordziu

Dominika - taka typowa p0lka, nic ciekawego

@Pasterz30: haha trochę tak xD

Natalia - również denerwuje, równo ją tam cisną że knuje a ta pali głupa, denerwująca postać

@Pasterz30: a ja kurde jakoś chyba na przekór ją lubię, nie wiem czemu :D chciałbym mieć taką koleżankę.
  • Odpowiedz
@Pasterz30: Janek, jeśli czyta, poczuje się obrażony. To nie jest żaden zwykly chlopak. To jest prawie krol tej wioski, chwilowo w kryzysie i nie wiadomo, czy "dożyje" kolejnego świtu w paradajsie, ale jakby co, to aspiracje nadal ma.
  • Odpowiedz
@Pasterz30: Emilii to tylko współczuć, bo przeżywa prawdziwe oblężenie ze strony namolnego Janka. Spier...nie powie, bo widać kulturalne dziecko, a inaczej Jaśko może nie zrozumieć.

PS
Pominąłes Oskara. Aż tak źle? 🙃
  • Odpowiedz
@Pasterz30: Bartek zgoda bo każdy sezon musi mieć swojego Voldemorta.Ola i Oskar dla mnie + za to, że nie boją się skorupiaków, pajęczaków i nie mają kija w zadzie.
  • Odpowiedz