Wpis z mikrobloga

@vulcanitu: No niezła z niej knurzyca troche xdd
W sumie to nic, kiedyś poprosiłem go, aby zobaczył jej odcinek o takim gościu (Wędrowiec go bardzo lubi) i chciałem się dowiedzieć co on na ten temat myśli.
  • Odpowiedz
Obejrzałeś już tamten odcinek prostracji? co myślisz?


@Lepus_arcticus: Nie, nie obejrzałem. Jakoś zapomniałem, bo oglądam ciekawsze rzeczy. Może kiedyś obejrzę. Podeślij link na priv, to będzie łatwiej.

Ogólnie, to mam sporo zainteresowań i zajęć, więc rzadko oglądam coś, co mnie nie interesuje - a kiedy mam dość swoich zainteresowań, to wolę wyciągnąć kumpla czy kumpelę na rower lub spacer i posiedzieć nad rzeką czy w parku, przy piwku, pogadać, posłuchać śpiewu
StaryWedrowiec - >Obejrzałeś już tamten odcinek prostracji? co myślisz?

@Lepus_arcti...
  • Odpowiedz
@Lepus_arcticus: Druga sprawa, że część moich patusiarskich kumpli już nie żyje - dragi lub alkohol ich zabiły. I w sumie dobrze, bo niedraz musiałęm powstrzymywać patusiarskiego kumpla od spuszczeniu wpie...olu przypadkowej osobie na mieście. Oczywiście nie było miło, ale za to ukształtowało mój i tak twardy charakter - od dziecka broniłem młodszej o rok siostry czy kolegów i w podstawówce potrafiłem konarem zrobić dziurę w czaszce starszego kolesia, który ją wyzywał
StaryWedrowiec - @Lepus_arcticus:  Druga sprawa, że część moich patusiarskich kumpli ...

źródło: odwiedziny_babci_i_dziadka

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lepus_arcticus: https://wykop.pl/wpis/72981953/ehhh-44-lata-na-karku-i-nie-jest-zle-sobota-siodma

Poniżej wideo, na którym zarejestrowałem jełopów rzucającymi w przechodniów jajkami. Wcześniej innego wykopka nieopodal obrzucili. Zgłosiłem na policję, ale policjantka, która prowadziła dochodzenie jest upośledzona, bo pomimo podanej trasy przejazdu auta z miejsca, gdzie kilka minut wcześniej jakiś wykopek dostał jajkiem rzuconym, z tego białego audi, gdzie po drodze jest sporo kamer, umorzyła, bo kamera w miejscu, w którym mnie chciano obrzucić, była niesprawna. O tym zrobię za jakiś
StaryWedrowiec - @Lepus_arcticus: https://wykop.pl/wpis/72981953/ehhh-44-lata-na-kark...
  • Odpowiedz
co ma gruba alternatywka do ładowarek?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vulcanitu: Pięciodniowa zielonka ma na myśli to, że chyba ze trzy miesiące temu, pod jednym z moich wpisów albo znalezisk zapytała o to samo i teraz się przypomina. XD

Ktoś tu chyba często zmienia tożsamość. Co nie zmienia faktu, że interesuje ją moje zdanie, co szanuję. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie jestem pewny czy
StaryWedrowiec - >co ma gruba alternatywka do ładowarek?( ͡° ͜ʖ ͡°)

@vulcanitu: Pięc...
  • Odpowiedz
To jacyś durnie.


Owszem.

A czemu oni to zrobili?


Bo to byli jacyś durnie.

@Lepus_arcticus: Bardzo żałuję, że nie kręciłem w sześćdziesięciu klatkach, bo wtedy zarejestrowałbym numer rejestracyjny i po ustaleniu właściciela auta (o co nie byłoby trudno we Wrocławiu, robiąc znalezisko lub zagadując do odpowiednich znajomych), doszedł do pasażerów oraz kierowcy. Skończyłoby się to dla nich bardzo smutno, w najlepszym razie każdy chodziłby jakiś czas z gipsem na prawej dłoni
  • Odpowiedz