Wpis z mikrobloga

@bejt: Wszystko ma swoje plusy i minusy. Kamera sportowa zajmie najmniej miejsca, można nią filmować w deszczu i zamontować w różnych dziwnych miejscach (jak np. kierownica roweru, bo wstrząsy jej nie straszne). Pocket 3 jest znacznie lepszy jak się ściemni, ale jest też sporawy. Do nagrywania siebie jest chyba najlepszą opcją ze względu na trackowanie. Podróżnicze jutubery nagrywają zazwyczaj czymś dużym z wymiennymi obiektywami i kamerkami sportowymi, ale ostatni znalazłem jednego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pan_Slon z telefonu już mam, nie pasuje mi jakość i to, że ogolnie średnio dbam o niego i dość szybko coś się z nimi dzieje. Więc zamiast wydawać 4,5 na iphona pomyślałem że może wezmę kamerkę za 2,5
  • Odpowiedz
@bejt: @Pan_Slon telefon jest spoko do spontanicznego nagrania czegoś, ale jak planujesz dużo nagrywać podczas wycieczki to lepiej mieć coś innego, ewentualnie ratować się obiektywami z zoomem w telefonie, jak chcemy coś zbliżyć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@sm_m @Pan_Slon no właśnie dlatego pomyślałem na osmo pocket. Kiedyś jak się tym interesowałem to miałem dylemat między 1 i 2, a teraz jak są fundusze to nad 2 vs 3 :) ale chyba z 3 za bardzo odlecieli z cena
  • Odpowiedz
@bejt: Miałem styczność tylko 1, ale bierz 3. Wszystkie recenzje jakie widziałem, mówią że różnica jest kolosalna.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@sm_m: no 1 cal matryca robi swoje, ale jak za podstaowy zestaw z akcesoriami chcą 3,5 to cena też kolosalna ;p
  • Odpowiedz
  • 0
@bejt: pocket 3. Genialna kamerka, mam polecam, świetna jakość, łatwa w użyciu, długo bateria trzyma, nie grzeje się. Można kupić za 550 euro co jest imo niska cena jak za te jakość. Creator combo moim zdaniem nie ma sensu brać od razu jak jesteś początkujący, pobawisz się to zdecydujesz czego ci dodatkowo potrzeba.

Zależy też co robisz na tych wyjazdach bo jak jakieś rowery czy sporty, to Action 4 też jest
  • Odpowiedz