Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

blackpill sprowadza sie do - alfa(chad) szmaci, beta(nieatrakcyjny seksualnie) placi

jak bedziesz mial 170 cm i brzydka morde i zarabial 100k miesiecznie to ta Twoja filipinka dalej jest z Toba tylko dla Twoich zasobow - jakby nie musiala to nie uprawialaby z Toba seksu, a jak widzi chada to go pozada i chce go ruchac za nic. Twoja filipinka widzac chada reaguje na niego tak jak Ty reagujesz na mloda atrakcyjna dziewczyne
  • Odpowiedz
Autentycznego pożądania i tak nie kupisz a wielu przegrywom chodzi o walidację ich osoby poprzez związek a nie walidację ich portfela.

Kiedyś sam myślałem że jestem "MGTOW" ale prawda jest taka że to cope, zostałem "Sent Away". MGTOW to może być jakiś chad któremu różowe same włażą do łóżka, a nie sub5 którego żadna nie chce.
  • Odpowiedz
@maneckiewicz: za pieniądze można sobie sprawić niewolnicę seksualną, ale odkrycie...

Twoja filipinka widzac chada reaguje na niego tak jak Ty reagujesz na mloda atrakcyjna dziewczyne latem na spacerze, a na Ciebie reaguje tak jak Ty na stara gruba babe.


@GIGASimp: no i oczywiście op będzie chciał młodą, atrakcyjną i w dodatku bez bagażu w postaci rodziny, a taka, jak już wyrwie się ze swojego zadupia to na luzie ogarnie lepszą
  • Odpowiedz
  • 0
@GIGASimp:

blackpill sprowadza sie do - alfa(chad) szmaci, beta(nieatrakcyjny seksualnie) placi


W uproszczeniu, zgadzam się.

jak bedziesz mial 170 cm i brzydka morde i zarabial 100k miesiecznie to ta Twoja filipinka dalej jest z Toba tylko dla Twoich zasobow - jakby nie musiala to nie uprawialaby z Toba seksu, a jak widzi chada to go pozada i chce go ruchac za nic.


Znowu się zgadzam :) Ale mając odpowiednio sformatowaną psychikę
  • Odpowiedz
  • 0
Autentycznego pożądania i tak nie kupisz a wielu przegrywom chodzi o walidację ich osoby poprzez związek a nie walidację ich portfela.


@iftnfs88: Ja twierdzę, że ten defekt psychiczny, który nazywasz "walidacją ich osoby przez związek" można przepracować. Podobnie jak beciakowanie i simpowanie. Ale mogę się zgodzić, że nie u wszystkich jest to możliwe.

Kiedyś sam myślałem że jestem "MGTOW" ale prawda jest taka że to cope, zostałem "Sent Away". MGTOW to
  • Odpowiedz
  • 0
za pieniądze można sobie sprawić niewolnicę seksualną, ale odkrycie...


@Cadfael: Dla ciebie może nie odkrycie, ale dla zaprogramowanych przez społeczeństwo beciaków i simpów to może być odkrycie. Chciałem im pokazać, że istnieje inna droga niż p0lki - najgorszy rodzaj kobiety.

no i oczywiście op będzie chciał młodą, atrakcyjną i w dodatku bez bagażu w postaci rodziny, a taka, jak już wyrwie się ze swojego zadupia to na luzie ogarnie lepszą opcję
  • Odpowiedz
@maneckiewicz: nikt Ci nie broni miec wlasnego cope'u, to nawet zdrowe, zwracam po prostu uwage ze nie pomijasz blackpilla, tylko sobie copeujesz zeby sie nim nie przejmowac, zeby nie przejmowac sie tym ze zaplacilbys dowolna cene za pigulke po ktorej rano obudzilbys sie w ciele chada pomimo swojego calego podejscia i wolalbys czerpac przyjemnosc z pukania zakochanych w Tobie mlodych Juleczek w ruji zamiast jakiejs tam satysfakcji ze dziwka zmusza sie
  • Odpowiedz
Lepsza opcja na miejscu bez jakichkolwiek kontaktów, bez znajomości języka, bez paszportu z możliwością ekpresowego powrotu do gównokraju, z którego pochodzi.


@maneckiewicz: dziadku, to nie lata 80-te. plus jak zabierzesz jej paszport to jeszcze w pierdlu skończysz. no i raczej nie ty decydujesz o deportacji. chyba, że bawisz się w przemyt ludźmi ¯\(ツ)/¯

Dla ciebie może nie odkrycie, ale dla zaprogramowanych przez społeczeństwo beciaków i simpów to może być odkrycie. Chciałem
  • Odpowiedz
  • 0
@GIGASimp: bez urazy, ale masz wąskie horyzonty - wszystkich ludzi wrzucasz do jednego worka i mierzysz swoją miarą. Nie rozumiesz, że są osoby, do których to, co ważne dla ciebie jest kompletnie bez znaczenia, a to, na co ty nie zwracasz uwagę może być istotne. Trudno dyskutować z takimi ludźmi, jak ty, bo nie dopuszczasz do siebie faktu istnienia ludzi o kompletnie odmiennej osobowości i systemie wartości. Ja - mimo, że
  • Odpowiedz
babciu, w życi byłaś, kał widziałaś.


@maneckiewicz: pisze się rzyci, wieprzku. i rzeczywiście, niewiele wiem o zmuszaniu do seksu ¯\(ツ)/¯

Pojęcia nie masz o środowisku zamożnych ludzi o całkowicie odmiennej osobowości niż twoja.


@maneckiewicz: ja nie piszę o środowisku zamożnych ludzi (swoją drogą widać, że wyrwałeś się z grubej biedy), tylko, że jesteś socjopatą. to nie ma związku ze stanem portfela. swoją drogą beka z twojego myślenia, że jak zarabiasz
  • Odpowiedz
@maneckiewicz: Mozliwe, czyli pomimo tego ze jestes sub5 to wolisz byc sub5 niz chadem i nie wzialbys nigdy takiej pigulki jezeli nie mialaby skutkow ubocznych bo wolisz byc sub5 niz chadem? tzm cieszysz sie ze kobiety sie Toba brzyda i za nic nie chcialbys dla nich atrakcyjny? bo wtedy nie mialbys satysfakcji ze musza sie zmuszac zeby Cie dotknac? Rozwin ten temat bo probuje Cie zrozumiec.
  • Odpowiedz