Wpis z mikrobloga

Mircy, może Wy mi doradzicie. Chciałbym kupić nowego Galaxy S21 Ultra. Ale nowego nowego, nie "powystawowy", nie "refurbished". Gdzie takiego odstać? Bo mam wrażenie, że te co są nowe na allegro to nie są wcale nowe, tylko raczej odnowione przez producenta albo jakiegoś losowego chińczyka. Podpowie ktoś coś?
#telefony #samsung #galaxy #android
  • 7
  • Odpowiedz
@mbasasello nie kupuj na Allegro - taka rada ;) Kiedyś pracowałem w firmie która handlowała telefonami właśnie na Allegro i jakbyś zobaczył z jakich szrotów pracownicy robili z nich „igłę”, to byś z miejsca podziękował za taki zakup.
  • Odpowiedz
@mbasasello: czemu chcesz kupic akurat s21 ultra?
Bedzie bardzo ciezko znalezc nowa sztuke, telefon mial premiere 3 lata temu. Jesli jakis sensowny sklep trzymal je jeszcze na stanie, to juz dawno obnizyl cene i sprzedal, bo na cholere to trzymac w magazynie.

Teraz to juz nawet o s22 (jakikolwiek model) nowy jest ciezko, a ty chcesz model o rok starszy.
Samsung nie ma takiej polityki jak apple, ze wersje pro praktycznie
  • Odpowiedz
nie kupuj na Allegro - taka rada ;) Kiedyś pracowałem w firmie która handlowała telefonami właśnie na Allegro i jakbyś zobaczył z jakich szrotów pracownicy robili z nich „igłę”, to byś z miejsca podziękował za taki zakup.


@Wezwoguleicstont: ale to wtedy idą jako używane a nie nowe?
  • Odpowiedz