Wpis z mikrobloga

Patrząc obiektywnie karta fame 21 praktycznie nie różni od żadnej innej karty zaczynając od fame 10. Zawsze było 1/2 “ciekawe” zestawienia z wykopowego punktu widzenia, które robiły gale.

Problemem fame wydaje się być ewidentne odcinanie kuponów i mocne obcięcie contentu promującego wydarzenie. 1 konferencja zamiast 2, kilka zestawień na jeden program f2f i mocne obcięcie czasu gdzie f2f zestawienia trwa obecnie 30-55 minut.

Tacy Murańscy z Tańcula przy każdej walce to było 3.5-5h materiałów rozłożonego na 2 konferencję i f2f z masą wątków, postaci pobocznych wręcz tworzyło i rozwijało uniwersum. Wyobraźcie sobie ten konflikt w obecnym formacie jednej szybkiej konferencji i 40min f2f dzielonego z 1 lub 2 innymi zestawieniami. To właśnie firmat i czas programów sprawiał, że poza tym 1/2 “głównym” zestawieniem coś tam się działo nawet z tymi mniej interesującymi zestawieniami.

Obecna karta wcale nie jest taka słaba i dałoby się z tego coś wykręcić tylko potrzebny byłby stary format. 2 konferencję i 2h f2f. Jest Kasjo z Alanem jako ten główny pojedynek, przecpany pasut który ostatnio totalnie się odkleił i nawet populistą ojciec Nikodema może go masakrować niczym takie dno jak Zabielski, jest cios który try harduje, jest cringowy ale wzbudza emocje vs oświęcimski. Nawet słaby Greg potrafił w ciekawy sposób pocisnąć Szeligę mówiąc za co go szanuje, no i wampir z płaczliwą księżniczką mogliby dać coś ciekawego (może nie żeby oglądać cały program ale na skrót od kogoś pokroju seb4 by wystarczyło)

Zrobić 2 konfy, wybrać 3-5 zestawień, im zrobić długi f2f i spokojnie mielibyśmy galę na poziomie tak nostalgicznie wspominanych 10 czy 12. Do tego deal z canal+, według strony canal+ można oglądać na 2 urządzeniach do tego dostęp do katalogu filmów a mają trochę dobrych polskich (i nie tylko) produkcj co na pewno przełożyłoby się na sprzedaż. Realistyczny wydaje się być nawet rekord ppv.

W komentarzu wrzucam rozpiskę pokazującą, że tam zawsze była 1/2 główne walki a reszta była tłem które robił właśnie stary format a czasami jak przy 11 ciężko nawet znaleźć 1 mocne zestawienie.

#famemma #primemma #cloutmma
  • 5
  • Odpowiedz
10-Kasjo-Parke/Tancula-Muran
11-Filipek-Ferrari? (Serio tam to był dramat)
12-Tańcula-Jaca/Kasjo-wrzosek/boxdel
13-Polak-Ferrari zniszczona przez formułę ale przynajmniej informacja o tej walce dotarła do braci Kliczko
14-Parke-Szeliga/Alan-Młody Muran
15-Tańcula(+szalony na konfach)-Młody a później stary Muran
16-Pasut-Muran
17-Jozwiak-Boxdel(?)/Ferrari-Łaszczyk i pojawienie się Fabijańskiego
18-Blonski/Bestia z Jaworzna-Ferrari takie mocne ? Pasternak-Szeliga Pasut-Dzinold
19-Ferrari-Tańcula/Szeliga-wrzosek/Fabijanski-Filipek (głównie Fabijanski show)
20-Natan-Szeliga/Ferrari-Wiewior i Tańcula/Kasjo-boxdel(+Wardęga programy)

Friday 1-Alberto I Josef chyba coś dymili i to tyle
Friday 2-wiewiór-Alberto/alan-zadora
Reborn-Natan-Polak/Wardega i Gola-Fabijanski i Olejnik
  • Odpowiedz
@Wilczynski: Czy wróciłem? Niekoniecznie, zerknę od czasu do czasu. Czasami jak teraz może coś wrzucę ale nie mam w planach powrotu do większej aktywności
Jeszcze edit: Widzę, że jest albo bronienie fame albo totalne jechanie ich. Osobiście myślę, że obie strony mają trochę racji ale nikt nie potrafi podejść obiektywnie do tematu i ja postarałem się podejść do tego właśnie w ten sposób.
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: właśnie widzę. Interesująca argumentacja. No ja należę do tych co cisną fame.
Greg jest za słaby, nie chce mi się słuchać uszatego krzaczacego raz za razem "Kwiecińska zamknij ryj, kwiecinska zamknij ryj". Tyburski jest odklejony więc jego słowotok ze sloganami z coachingowych audiobooków jest po prostu nudny. Przy czym pewnie będzie obrażony przez kasjo wychodził z konferencji, kasjo będzie powtarzał "to #!$%@?", potem na zapleczu go będą przekonywać i będzie
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93 "zgadzam się z tobą w stu procentach stary "i jezzcze ten muł ulfik jako prowadzący, clout robiąc wszystko w takim formacie jak kiedyś fame szybko może ich prześcignąć, a fame obudzi się z ręką w nocniku spędzając 50k ppv jak prime .
  • Odpowiedz