Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam ile Polaków nawet nieświadomie jest od kilku dni w ciągu alkoholowym.

Przecież wystarczyło zacząć pić „niewinne piwka” przy grillu w środę na jakimś domku. W czwartek oczywiście znowu, piątek, sobotę i na poprawkę jeszcze dziś. To wychodzi 5 dni chlania - to już ciąg alkoholowy.

Kolejna kwestia, ile ludzi będąc na wakacjach jest w ciągu alkoholowym. Przecież bycie na jakimś all inclusive, to ciągłe picie alkoholu zamiast czegokolwiek innego.

#alkoholizm #majowka #zalesie
  • 43
  • Odpowiedz
  • 5
@tojapaweu nie jesteś słowianinem, nie pojmujesz idei celebracji pięknej pogody w gronie rodziny, przyjaciół przy akompaniamencie słońca, grilla, piwkowania.. przykro mi że musisz siedzieć sam jak palec przed kompem i zastanawiać się ile piją inni. Masz problem z alkoholem?
  • Odpowiedz
@tojapaweu: Nadal nie przepracowałeś problemów - nie potrafisz zrozumieć, że nie wszyscy mają taką samą skłonność do uzależnień - ty masz wysoką, nie jesteś w stanie zaakceptować u siebie tego ograniczenia, więc szukasz belek w oczach innych.
  • Odpowiedz
  • 0
@MistrzKowalski Robię sobie wolne od jutra do piątku, gdy inni będą siedzieć w kołchozie, a ja będę mógł w spokoju sobie siedzieć na starówce i pić kawkę czy położyć się nad jeziorkiem bez miliona ludzi.
  • Odpowiedz
@tojapaweu: Ja akurat w tą majówkę byłem grzeczny i wypiłem 2 czy 3 piwa, ale nawet jak ludzie walili te browary 5 dni z rzędu to co z tego? Jutro będzie trudniej wstać, wypiją więcej wody i to będzie cała konsekwencja tego "wybryku"
  • Odpowiedz
@tojapaweu:

@MistrzKowalski Robię sobie wolne od jutra do piątku, gdy inni będą siedzieć w kołchozie, a ja będę mógł w spokoju sobie siedzieć na starówce i pić kawkę czy położyć się nad jeziorkiem bez miliona ludzi.


Super. Ale rozumiesz, że nie każdy może sobie wybrać urlop w dowolny dzień? Dzieci do szkoły chodzą.
  • Odpowiedz
  • 0
@yahoomlody Skąd takie wnioski? Jestem osobą pijącą i ten post nawet nie miał negatywnego wydźwięku. Sam jak jestem na wakacjach to walę codziennie - ale dziś tak sobie zdałem sprawę, że to w sumie juz cug.
  • Odpowiedz