Wpis z mikrobloga

To jest tragedia, jak niektóre #p0lka są wyrachowane. Byłem wczoraj świadkiem sytuacji, gdzie taka pięćdziesięciokilogramowa Juleczka normalnie atakuje pięściami i paznokciami gościa tak na oko 2,5 raza większego od niej. Cała sytuacja miała miejsce w okolicznym parku, w którym piłem sobie piwko z kolegą. No i tak atakuje pierwszy raz, za jakiś czas drugi, później trzeci, aż gość jej w końcu mówi, że jak jeszcze raz go tknie, to i on już się nie będzie hamował. Myślicie, że zapaliła się takiej lampka ostrzegawcza w głowie? Oczywiście, że nie xD Ba, agresja jeszcze bardziej wzrosła. Koleś w końcu sprzedał jej lekkiego liścia na otrzeźwienie, bo słowa nie docierały od dobrych parunastu minut. Nawet nie nazwał bym tego liściem, tylko to było bardziej takie odepchnięcie twarzy niż plaskacz.

Jak na to zareagowało polczysko? Wyciągnęła telefon i od razu z płaczem do matki, że taki zły jest, bije ją, a ona taka dobra, tylko do domu chce już iść itp. XD Oczywiście uruchomił się skowyt poziom 1000 - jak on mógł na dziewczynę rękę podnieść, jak on śmiał w ogóle. No, kuuurwa. Przecież to jest takie czyste #!$%@?ństwo, że masakra. Leje go, wyzywa, szarpie, drapie po twarzy, a tylko chłop ją odepchnął to #!$%@? kwik, że przemocowiec.

Powiem wam, że jeszcze do niedawna sam miałem podejście na zasadzie - kobiet się nie bije. Jednak teraz w czasach, kiedy jesteśmy sobie wszyscy równi, nie miałbym najmniejszego oporu, by oddać agresorce. Latają szoniska i myślą, że wszystko im wolno, bo mają #!$%@? między nogami. Co to to nie. Play stupid games, win stupid prizes.

#patologiazewsi #logikarozowychpaskow
  • 27
  • Odpowiedz
Jak na to zareagowało polczysko? Wyciągnęła telefon i od razu z płaczem do matki, że taki zły jest, bije ją, a ona taka dobra, tylko do domu chce już iść itp.


@kinkykylie: I tak dobrze, że do matki zadzwoniła. Zazwyczaj dzwonią do swoich kumpli sebków albo do chłopaka sebka i mówi: poczekaj, zaraz mój chłopak / kumple przyjdą i ci wpier****

xD

Powiem wam, że jeszcze do niedawna sam miałem podejście
  • Odpowiedz
Powiem wam, że jeszcze do niedawna sam miałem podejście na zasadzie - kobiet się nie bije.


@kinkykylie: To jest bardzo złe podejście, jeśli ktoś Cię atakuje to się bronisz niezależnie od płci a nie jakieś ''bo kobieta'' jak ci nóż wyciągnie to też będzie kobiet się nie bije
  • Odpowiedz
@kinkykylie byłem świadkiem podobnej sytuacji to podpadłem i przy babie zapytałem gościa czy wezwać na nią policję. Powiedział że nie to mu dałem numer jakby świadka jej agresji potrzebował. Mina baby bezcenna
  • Odpowiedz
kobiet się nie bije


@kinkykylie: przez takie myślenie własnie widzimy to co sie dzisiaj dzieje. Na przestrzeni lat nauczyliśmy loszki, że moga robić wszystko
  • Odpowiedz
@kinkykylie: Myślę, że jak masz nad kimś i tak przewagę, to powinno się spacyfikować, a nie bić. No akurat z chłopem każdym przegram, ale jakby się na mnie jakiś bombelek rzucił to nie dostałby z półobrotu, tylko zablokowałabym go i poczekała aż się uspokoi.
  • Odpowiedz
Powiem wam, że jeszcze do niedawna sam miałem podejście na zasadzie - kobiet się nie bije.


@kinkykylie: Może wyjaśnijmy coś że to coś z dziurą między nogami co chodzi po uliach europy to już dawno nie jest kobieta - tylko feminoid

"nie bije się kobiet", "kobiety się ratuje z opresji" - to wszystko patriachalne wynalazki od prawdziwych mężczyzn dla prawdziwych kobiet

Chcą równości? Do okopów gnić pod ostrzałem artylerii
  • Odpowiedz
  • 19
@kinkykylie kiedyś taka do mnie ex skakała tak samo. Liście, wyzywanie od #!$%@?. Jak ją ostrzegłem, że jeszcze raz to jej #!$%@? to nie odpuściła. #!$%@?łem jej. Kampus politechniki. Tak mnie przekopali, że kumpel mnie zbierał z przejścia i przypadkowy gość który jechał autem podwiózł mnie do domu. Byłem pobity i nigdy mu nie podziękowałem. Może to czyta to dziękuję kimkolwiek byłeś. #!$%@? bialorycerzy i takie środowisko.
  • Odpowiedz