Wpis z mikrobloga

Po co było niszczyć #tvpis po co to robili, na co to komu było? -pyta się Ziemkiewicz w #kanalzero

Typie, TVPis to była obrzydliwa, ohydna propaganda, rodem z totalitarnych reżimów. Szczuła, kłamała, manipulowała dosłownie dzień w dzień. Przekaz podprogowy leciał tam 24h na dobę.
Tak ohydnej telewizji, jakim było TVPis zazdrościłyby największe reżimy totalitarne.
Macie szczęście, że Tusk z wami obszedł się delikatnie, bo gdyby to był ja, to ja bym wysłał komandosów i was wszystkich wsadził do więzienia nie oglądając się na nic, bo w mojej opinii TVPis to była stacja zbrodnicza, a z zbrodniarzami trzeba krótko i skutecznie.
Może gdyby #niemcy się opamiętali, i w czas zlikwidowali nazistowską propagandę, ocalilibyśmy miliony osób.
A wasza zasrane TVPis niczym się nie różniło od Goebelsowskiej metodyki.

Ależ mnie typ wku..wił, a miałem już nie słuchać tego osobnika.
Aż sobie przypomniałem, po co w zasadzie poszedłem na te wybory.

#polityka #bekazpisu #tvpiscodzienny #ziemkiewicz
mango2018 - Po co było niszczyć #tvpis po co to robili, na co to komu było? -pyta się...

źródło: Rafał_Ziemkiewicz_Sejm_2016

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 5
@mango2018: Przecież Ziemkiewicz nie ma szans się pojawić w normalnej TV ze swoimi bzdurami i urojonymi tezami. Wystarczy jak płakał, że chce do PiSowskiego TVPe mieć własny program xD i nawet tam go nie bardzo chcieli.
  • Odpowiedz
@mango2018: Ziemniakiewicz to jeden z największych beneficjentów minionej władzy i zawsze będzie rozpaczał jak było dobrze za ich rządów. Jeszcze mu Du*a anulował zasądzoną karę grzywny to już w ogóle wierny aż po grób
  • Odpowiedz
  • 1
@mango2018 W jednym z swoich filmików mówił, że jedną z przyczyn przegranej PiS w wyborach parlamentarnych była zbyt daleko posunięta propaganda TVP wykierowana głównie w Tuska. On sobie dobrze zdaję z tego sprawę, że m. in. w Wiadomościach punkt widzenia był tylko jeden, że nie zapraszano polityków opozycji, w tym Konfederacji. Z tego co pamiętam odnośnie obecnego TVP mówił w kontekście zarabiania pieniędzy, to znaczy cały żelazny elektorat uciekł do TV Republika,
  • Odpowiedz
  • 1
@mango2018 gdyby platformiarze dbali o przekaz i nie chcieli dopuścić do tego co zrobił nazizm to by już dawno Konfederacje zdelegalizowali, a tak to tylko trzęsą dupą i nic nie robią, zwykła zemsta na PiSie, nie ma to nic wspólnego z jakimikolwiek ideałami, chyba że ideałami nazwiemy pieniądze dla działaczy partyjnych i ich rodzin.
  • Odpowiedz