Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehh dzisiaj ostatni dzień luzu, bo od jutra zaczynam nową #pracait #pracbaza - kompletna zmiana technologii - nowy framework, nowy język (#javascript) nowe wszystko i co najśmieszniejsze, za lepsze pieniądze jak dotychczas robiłem w #php - nowy pracodawca ma świadomość, że nie mam doświadczenia w tym wszystkim, ale i tak mnie chciał.

Dzisiaj już wjeżdża stres i się zastanawiam czy dobrze zrobiłem robiąc taki duży przeskok, czy się nie okaże, że za 3 miesiące znowu będę musiał szukać roboty bo nie ogarnę tylu nowych rzeczy naraz...

troche #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: kilkanaście lat temu również się z php na frontend przepinałem, dasz radę nie ma aż tak wielkich różnic jakby się miało wydawać, teraz jeszcze wsparcie jest znacznie lepsze, nie musisz walczyć z ie to już jest zupełna bajka :)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja tak zrobiłem i jak się nie wyrabiałem z nauką nowych technologii w trakcie pracy, bo nie było czasu podczas Sprintu to robiłem darmowe nadgodziny po pracy i się doszkalałem w czasie wolnym kosztem spędzania czasu z rodziną i na własne inne pasje, spotkań ze znajomymi. Ogólnie ciężko Ci może być, ale no takie życie i branża.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @massejferguson nie pomaga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lobo dalej backend - nest.js node.js, typescript boże ile tego jeszcze... najbardziej #!$%@? to są metody w których trzeba dopisać funkcje anonimowe - nie wiem kiedy i jak jeszcze to dopisywać... - no i ciężko się na to przestawić po kilku latach w php, nie wiem jak ludzie z zespołu będą patrzeć na mnie i czego
  • Odpowiedz