Wpis z mikrobloga

  • 0
@Aztec26626 jak kogoś nie stać na coś co nie truje to niech jeździ autobusem, posiadanie samochodu to przywilej, opcja indywidualna, nie ma obowiązku posiadania blachosmroda - a już szczególnie w Europie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fipaj Uciążliwość mnie nie interesuje, nie wszystko co robimy jest pzyjemne dla każdego - natomiast jak ktoś nie może wsiadać do autobusu to do samochodu również nie może, a już tym bardziej go prowadzić.

Chyba że autobusu po prostu nie ma, to trzeba głosować na opcję która autobus da, a nie wiecznie na opcję która chce ci pod chatą zbudować autostradę, dalej głosujcie na tych dzbanów z konfy i Tusków to będziecie
  • Odpowiedz
@Njal:

Uciążliwość mnie nie interesuje

Za przeproszeniem gówno mnie interesuje co ciebie nie interesuje 🤣

nie wszystko co robimy jest pzyjemne dla każdego

No, na przykład twoje pierniczenie jest nieprzyjemne dla ludzi, którzy zachowali zdrowy rozsądek oraz godność i rozum człowieka.

natomiast jak ktoś nie może wsiadać do autobusu to do samochodu również nie może, a już tym bardziej go prowadzić.

<not sure if stupid or trolling>
Gorzej jeśli autobusów nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Fipaj jak zwykle, wieśniak rodem z XIX wieku bez argumentów, uzależniony od swojego rozklekotanego woltzwagena będzie oznaczał mnie pod swoim zjazdem psychicznym
  • Odpowiedz
uzależniony od swojego rozklekotanego woltzeagena


@Njal: akat mam 5-letnie BMW M430i 😎 Także pudło, komuszku biedaczku czerwony. A z USA płynie do mnie Dodge Charger z silnikiem V8 Hemi 😎Aaaaale będzie palone 50l/100 😎 Poczuj to CO2, które wyemituję 😂
Zrozum, czerwońcu, że NIKT nie będzie organizował linii autobusowej dla 5 osób na krzyż - twoje pomysły są tak samo jak ty i reszta komunistów - oderwane od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@Njal: nie dysponuję trzodą chlewną 😎 Dorabiam się na garbie biednych roboli, którzy tyrają na mnie tudzież moje bogactwo 24/7/365 😂 Na podwórku nie mam obory, a jednie dom i garaż na moje 3 piękne, napędzane benzynką pojazdy mechaniczne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Njal dokładnie.
Jak kogoś nie stać na jedzenie to niech zdycha z głodu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dążenie do polepszania norm aut jest słuszne ale musi to być robione z głową. Thunowa sugeruje żeby #!$%@?ć biedaków i tyle ją interesuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aztec26626 Były tylko dwa kraje które stwierdziły że jedzenie i picie to nie prawa człowieka, podpowiem ci że jeden z nich to skrajnie kapitalistyczny trzeci świat na który nonstop powołują się prawicowcy, gdzie nawet po bułki do sklepu i żeby przejechać na drugą stronę ulicy musisz użyć samochodu natomiast parkingi są większe niż miejsca docelowe, a drugi to jego militarny klakier z bliskiego wschodu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Njal ludzie z mniejszych miejscowości są odcięci od transportu publicznego i kupują na co ich stać by w ogóle dotrzeć do pracy, a później wydają na takie głupoty jak jedzenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aztec26626 więc tak jak napisałem - stwórzcie linie autobusowe, tramwajowe, pociągowe a nie wiecznie głosujecie na reprezentantów lokalnych januszexów którzy chcą wam wybudować autostradę pod oknem, ludzie na zachodzie to rozumieją i tak wygrywają partie socjaldemokratyczne które budują transport publiczny nawet w największych zadupiach, no ale Polaczek wie lepiej bo nie będą mu KOMUNIZMU wprowadzali - dlatego tutaj żyje się jak się żyje a na zachodzie Europy żyje się inaczej, kropka.
  • Odpowiedz
  • 0
@Aztec26626 ojoj, mała dziewczynka obraziła się na fakty, jak mi z tego powodu... wszystko jedno, bo ja będę żył w nowoczesnym mieście a ty będziesz płakał że ci smród chcą zabrać z pod dupy, ale przynajmniej będzie tak fajnie, konserwatywnie :-)
  • Odpowiedz
  • 0
@Aztec26626 a to ja napisałem ten wątek czy ty, już ci spaliny kompletnie wyzarly mózg, weź rurę wydechowa na zewnątrz a nie do środka.
  • Odpowiedz