Wpis z mikrobloga

@pieknylowca No to jedna z tych ktorą musiałem przestać obserwować z żenady :v jeden wpis o tym, że się uczy by zarabiać dużo i dużo na tym pracuje. Następny (tego samego dnia) że ona już ma od cholery hajsu i czasu bo nie pracuje dluzej niz 30 min dziennie. Następny o tym, ze juz wszystko umie i zaprasza na współpracę 1:1
  • Odpowiedz
@maneckiewicz zasiadam do edukacji, co to za Polski xD. Ile prostsze jest uczę się. A zasiadać do edukacji to nawet niekoniecznie uczyć się, tylko siadać, żeby to robić, zbierać się. Taka głupawa.
  • Odpowiedz
@Ranmus: to są tacy inwestorzy ze pewnie nie ogarniają nawet kiedy wykres pokazuje wzrosty. Odpalają apke i naganiają jeleni na „pakiety” szkoleniowe na jakiejś scammerskiej platformie
  • Odpowiedz
  • 6
@pieknylowca daj spokój z tymi domokrążcami od mlm. Cały fb #!$%@? od ich filmów. Zapytaj o wpis do ceidg jej albo firmy która reprezentuje to nagle stajesz się niewygodny.
  • Odpowiedz
@IksdeHeheh: Wlazłem z ciekawości na jej profil i ten kwiatek to bylo.bodajże najnowsze wrzucone foto. A chciałem znalezc jakieś info co tak naprawdę jest przedmiotem jej biznesu, na czym zarabia. Klasycznie zero informacji, boza ogolnymi zwrotami typu biznes, inwestowanie oraz wychodzenie ze strefy komfortu. Xd
  • Odpowiedz