Wpis z mikrobloga

@Olcziq: trochę prawdy w tym jest, ci co najbardziej krzyczą jak to inni są kontrolowani a mózgi wyprane często sami bezmyślnie powtarzają brednie po innych wszyscy są głupi tylko ja mądry oni mają sprane łby ale ja ! ja jestem racjonalny i nie wierzę w żadne zabobony tylko ateizm, 5G, masoneczki, kosmici, śmiercionki, socjalizm najlepszy system na ziemi.....
Sam znam kilku takich co uważają się za nieomylnych a nie tworzą żadnej
  • Odpowiedz
@Njal: Religie i miejsca kultu też istnieją, zresztą jak mówisz że kucyki pony istnieją to jezusek również, bo widziałem nie raz u kogoś na chacie jak wisi na krzyżu xd Bajki pewnie też jakieś są
  • Odpowiedz
  • 16
@Massiv Właściciel marki Pony nie każe ci się modlić do Twilight Sparkle bo inaczej trafisz do królestwa Sir Discorda po śmierci, nie straszą również dzieci ze jak nie będziesz kochać i słuchać się Rainbow Dash to sie obrazi na ciebie i twoją rodzinę xD

Równie dobrze uwierz w Jedi, ma to taka samą wartość emocjonalna ale przynajmniej nikogo nie krzywdzi.
  • Odpowiedz
i nie wierzę w żadne zabobony tylko ateizm, 5G, masoneczki, kosmici, śmiercionki, socjalizm najlepszy system na ziemi.....


@Skorvez_957_: Dopóki nie wspomniałeś o 5G to myślałem, że mówisz poważnie.

Jak ktoś uważa, że 5G jest w jakikolwiek sposób szkodliwe to znak, że edukacja u niego poważnie zawiodła.
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: a jednak ludzie wierzą że 5G wywołuje raka i współgra z czipami i jaszczuroludzie chcą ich kontrolować. Osobowości zależne, brak ojca w dzieciństwie, itd. naoglądają się dupogłowych na YT filmów z zółtymi napisami i wierzą że świat kręci się wokół nich. Oni znają prawdę Illuminaci chcą nas zaczipować a owieczki sobie śpią. Oni wiedzą i przez to czują się lepsi a szury na nich zarabiają - wyświetlenia, sklepiki, sekty, itd.
  • Odpowiedz