Wpis z mikrobloga

@Wodowy11: skoro nie umawia się z Polakami, to po co mu w ogóle odpowiada? Wiecie po co? Bo musiała się z tym obnieść. Typowa p0lka. Chłopak nie ma czego żałować. Śmiać mi się tylko chce z tego frajera obcokrajowca, który trafi na taką zołzę. Widać, że to nic nie warta kobieta.
  • Odpowiedz
  • 24
@Kopytnik_1 To pół saydyjka pół polka 18 lat (czego się dowiedziałem potem). Generalnie to ja chciałem się z nią na ONS umówić, ale mi z tekstem że nie z Polakami nie umawia to zapytałem czy robi za prostytutkę w krajach arabskich (normalnie dyplomatyczne) i że wróci jak się dorbi bo Saudyjczycy mają małe kusiki, to potem mi oznajmiła że jest pół Saydyjka i zaczęła wyzywać od rasistów xD)
  • Odpowiedz
@Wodowy11: straszne kompleksy muszą mieć takie prostytutki. Kiedyś słyszałem historię od gościa, który był kiedyś w Niemczech w pracy. Któregoś weekendu szef zabrał jego i jeszcze jednego pracownika do burdelu, gdzie pracowały m.in. polki. Słysząc nasz język, podbił do jednej, a ta od razu do niego z mordą, że: "z polakami się nie ruchamy". Czaisz xD i nie było to powiedziane normalnie tylko #!$%@? z pretensjami XD No to chłop podbił
  • Odpowiedz
to zapytałem czy robi za prostytutkę w krajach arabskich

że jest pół Saydyjka i zaczęła wyzywać od rasistów


@Wodowy11: Dziwne. Taki dobry chłopak, tak kulturalnie zagaduje a ona, że rasista. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Saudyjczycy mają małe kusiki


@Wodowy11:

co ty #!$%@??! Saudyjczycy mają rozmiar jak mamuty. To na płw. Arabskim powstała technika Jelq, którą po dziś dzień stosują młodzieńcy. A niewiasta kuma czacze i nie zadowoli się polskim, wschodnioeuropejskim, słowiańskim mikrusem. Chyba że jesteś mężczyzną dużego formatu, wówczas od razu trzeba było podać liczbę centymetrów/cali i w razie potrzeby wysłać zdjęcie weryfikacyjne prącia. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz