Wpis z mikrobloga

Witam
Co polecacie zwiedzić, obejrzeć w południowej części województwa Świętokrzyskiego(okolice Kielc też mogą być)?

Jako, że będę miał trochę wolnego w niedługim czasie, jak i w lato to postanowiłem wyjść do ludzi ze swojej "jaskini" bo po prostu się nudzę, a także chcę coś pozwiedzać, może nawiązać nowe znajomości. Dochodzę też, do wniosku, że czas szybko leci, a ja tak na prawdę na żadnym urlopie nigdzie nie byłem, tylko zawsze miałem coś na głowie.

Dlatego chciałbym zacząć od tych najbliższych miejsc, miejsc gdzie łatwo podjechać autem(głównie chodzi mi o parking z którym nie ma problemu). Nie ukrywam, że będę zwiedzał sam, co sprawia, że chciałbym być w miejscach otwartych na integrację.

#swietokrzyskie #turystyka #kielce #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 10
  • Odpowiedz
@soviet_connection:

To nie są jakieś góry jak w Małopolsce ale wzniesienie. A że wzniesienie samotne na płaskim terenie to widok jest niesamowity i bardzo odległy. Drugi taki to Ślęża k. Wrocławia.

A i ogranij zwiedzanie krypt w tym Klasztorze z mumiami zakonników. No chyba ze teraz tego nie ma.
  • Odpowiedz
@soviet_connection:

Byłem tam dosyć Dawno I autokarem. Chyba był jakiś parking ale na górkę wychodziliśmy. Do teraz wiele się mogło zmienić. Szukaj info w sieci. Na wsiach czesto najlepiej jest szukać parkowania na parkingach przy kościołach, cmentarzach, P+R.
  • Odpowiedz