Wpis z mikrobloga

Ta szczerze nigdy nie lubiłem programować ale teraz to się tym brzydze. Sama myśl odpalenia IDE i klepania cruda razem z akustykami perwersyjnymi grubasami BMI > 30 co wysyłają w majówkę na teamsach filmiki nicka chapsasa i NIEŚMIESZNE memy z walaszkiem. Nudziarze stypiarze i wszystko co najgorsze. Jeszcze to takie typowe warszawiaki co nawet o pedałach nie można żartować bo od razu się obrażają.

Moim marzeniem jest kupić sobie kiedyś za hajs z klepania crudów działkę w pieninach, nastawiać tam domków letniskowych i hodować tam konie/owce/alpaki - jeden #!$%@?, ważne żeby coś włochatego. I odciąć się całkowicie od tego corpo culture i usunąć linkedina w #!$%@? ehhh...

#programista15k #programowanie #naukaprogramowania #wageslave
iluvmypickle - Ta szczerze nigdy nie lubiłem programować ale teraz to się tym brzydze...
  • 15
  • Odpowiedz
@iluvmypickle: oho, chyba mam kolegie na tagu. Super wpisik mordo, jazda z tymi aspergerowcami pasjonatami ()

Ja zbieram hajs i ide w stolarkę, mój znajomy otworzył sobie mały zakład stolarski mając skromny wkład własny 100k, kupił piłe pionową, poziomą, wziął w leasing okleinarkę, frezarkę CNC do nawiertów, wyciąg wiór, dostawczaka. Robi meble tańsze niż z IKEA i lepszej jakości, ludzie od niego kupują jak
  • Odpowiedz
  • 1
@nad__czlowiek: Też mam znajomego co prowadzi taki zakład razem z ojcem - robienie takich mebli to sztuka, już 10 lat mam komodę od niego i cały czas wygląda tak zajebiście na początku. Tak samo schody i kuchnia jest od niego. Majster jakich mało - terminy do 6 miesięcy w przód a jemu na czysto też pewnie mu wyjdzie z 25k/miesiąc. Jeszcze jak ktoś się tym pasjonuje to coś wspaniałego

To jest
  • Odpowiedz