Wpis z mikrobloga

Mirki, za rok czeka mnie czarodziej a chciałbym chociaż spróbować swoich sił na różnych portalach randkowych, wiem że raczej nic z tego nic nie wyjdzie ale przynajmniej będę mógł mówić że próbowałem. Teraz pytanie kto wam robi zdjęcia albo jak je robicie? Pytam poważnie, nie dodam przecież tam selfie z kibla na których wyglądam jak z kijem w dupie i sam się wstydzę patrzeć na siebie.
#przegryw #tinder
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@Feministka2000 próbowałem tak, może jedno było co najwyżej średnie, reszta tragiczna. Mam tak niefotogeniczną mordę że szok. W lustrze jak się przeglądam to wyglądam normalnie a na zdjęciach jak jakiś psychopata
  • Odpowiedz
@Turtle1380: to po zrobieniu zdjęcia zrób w nim w edycji odbicie lustrzane, można też sprobować w paincie całe zdjęcie zwężyć od góry do dołu, nieznacznie, ale na tyle by się podobało, bo niektóre aparaty wydłużają buzię
  • Odpowiedz
@Turtle1380: Jedziesz w fajne miejsce i robisz selfiaki, albo kładziesz na czymś telefon i samowyzwalacza dajesz.
Inna sposób, to jedziesz z kimś np. rodziną gdzieś na wypad i prosisz o zdjęcia.

To nie jest trudne, litośći.....
  • Odpowiedz