Wpis z mikrobloga

@SzlachcicPolny: w tej aferze wszystkie strony są winne, gracze - że są dzbanami i nie potrafią czytać, dasz palca wezmą rękę. wydawca - że wydaje grę w regionach których nie wspiera, AH - że jeszcze sami dolewają oliwy do ognia, dziwnymi decyzjami i komunikatami
  • Odpowiedz
wydawca - że wydaje grę w regionach których nie wspiera


@ebson: to się zgodzę w pełni

AH - że jeszcze sami dolewają oliwy do ognia, dziwnymi decyzjami i komunikatami


AH ma ogromny z problem z upośledzonymi moderatorami, trochę jak wykop
  • Odpowiedz
@SzlachcicPolny: Precyzyjnie chodzi o dzbana Spitz i uberdzbanicę Baskinator.
Oboje jak wybuchła afera to jeszcze potrafili obrażać community.

O ile Spitz jest po prostu nerwowy i ma skill issue w zakresie PR i radzenia sobie w takim crisis managemencie, to Baskinator jest typową grubą, brzydką woke, która leczy kompleksy.

Całe szczęście, że CEO wziął sprawy w swoje ręce.
  • Odpowiedz
@ValandilNW: No ale to też nie jest pierwszy raz xD Kumpel był moderatorem na ich disco, to też jest nienormalny. Już poprzednio też typ poleciał za obrażanie community. Oni coś mają, że nienormalnych ludzi zapraszają
  • Odpowiedz
@MePix: Zgodzę się, czytanie ze zrozumieniem w pełni jest tutaj problemem, ludzie jak Ty nie przeczytali informacji, że gra ma obowiązkowe połączenie i teraz maldują.

I co ma ten screen złego przedstawiać? Że Sony zupdatowało swoje FAQ, bo gra która miała mieć obowiązkowe połączenie z PSN będzie je miała i zmieni się sytuacja? Co za zbrodnicza korporacja, jak oni śmią śmieć aktualizować informacje.

H2 od początku miało mieć obowiązkowe połączenie z
SzlachcicPolny - @MePix: Zgodzę się, czytanie ze zrozumieniem w pełni jest tutaj prob...

źródło: obraz_2024-05-06_015437395

Pobierz
  • Odpowiedz
@MePix: ja przykładowo wiedziałem że PSN będzie wymagany jeszcze przed premierą gry (była taka informacja) i było to dla mnie zupełnie oczywiste bo interesuję się AH, ich grami i tym co robią, a na HD2 czekałem od wielu lat. Rozumiem że nie każdy podziela te zainteresowania i też nie każdy czyta opisy gry na steam i mógł się lekko zdziwić, ale ta afera już naprawdę #!$%@?ła poza skalę z tym review
  • Odpowiedz
@SzlachcicPolny:

the game will ask people who skipped that screen to try link again

może miałem tróję z angola, ale dla mnie "ask" to nie "demand" albo "force" ¯\(ツ)/¯
Oczywiście, proś sobie, a ja cię po prostu zignoruję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@LeonL: To tak jak masz

I ask you to vacate the premises.


Masz tutaj prośbę o opuszczenie miejsca. Jeżeli nie opuścisz to 112 i trespassing wchodzi.

Oczywiście, proś sobie, a ja cię po prostu zignoruję ( ͡º ͜ʖ͡º)


Dokładnie, zgodziłeś się na połączenie konta poprzez kupno gry, gdzie na stronie sklepu oraz przy pierwszym logowaniu była informacja, że jest to wymagane. Jesteś proszony o zrobienie tego
  • Odpowiedz
racja była w większości po ich stronie


@SzlachcicPolny: sracja nie racja.
EULA w większości przypadków jest niewiążąca (zwłaszcza w EU), na stronie PSN do 3 maja pisało że konto nie jest wymagane do grania w ich gry na PC, opcja powiązania konta była skippable etc. etc. no i najważniejsze, #!$%@?ć korpo ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jakby racja była choć w 0,001% po ich stronie to by refundy
  • Odpowiedz
@LeonL: No racja, racja. Możesz płakać co chcesz, ale racja jest ich(we wprowadzeniu PSN przynajmniej).

Informacje były na stronie sklepu steam i w grze.
Informacja o czasowym zawieszeniu była także podana
FAQ nie jest prawnie wiążące, ani nawet nie przeczyło niczemu xD

Steam ma bardzo luźne refundy, więc nie dziwne że weszły. Ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem, zrobiła się masowa sraka to dozwolili refundy.
  • Odpowiedz
Steam ma bardzo luźne refundy


@SzlachcicPolny: ta, zwłaszcza w przypadku >100h played.
W każdym razie, możemy się kłócić czy korporacje należy #!$%@?ć czy lizać im buty, ale w sumie po co, skoro już wyszło na moje ( ͡º ͜ʖ͡º)
I nie płaczę tylko się cieszę, miałem refundować po robocie, ale teraz to zostawię bo w sumie fajna gra i lubię sobie czasem z kumplem popykać. Dla
  • Odpowiedz
W każdym razie, możemy się kłócić czy korporacje należy #!$%@?ć czy lizać im buty, ale w sumie po co, skoro już wyszło na moje


@LeonL: A kto gdziekolwiek coś pisał o lizaniu butów? Czaje, że płaczkowie są oderwani od rzeczywistości, ale życie nie jest czarno-białe. Ale masz rację, jak zwykle wygrała większość, jak w przypadku rządów PiSu czy rozrabiających górników. Czy mają rację? No tak średnio bym powiedział, ale za to
  • Odpowiedz