Wpis z mikrobloga

@CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych: Ogólnie to chciałbym miec formę jak Brad Pitt z Troy
ale po zgłebieniu tematu że to nie jest pół roku na siłowni a LATA wyżeczeń jedzeniowych, #!$%@? na siłowni potencjalnie brania jakichś specyfików to stwierdziłem że nie warto xD
Grunt to być zdrowym i nie ulanym i mieć siłę robić normalne rzeczy. Reszta to już za dużo pracy do efektu moim zdaniem
niebadzogrem - @CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych: Ogólnie to chciałbym miec formę ...

źródło: BRAD-PITT-1

Pobierz
  • Odpowiedz
@niebadzogrem wszystko zależy od czego zaczynasz, ale taka sylwetka to nie jest nieosiągalny poziom. Tylko musiałbyś się pogodzić z tym, że regularne ćwiczenia i jako taka dieta na stałe wylądują w Twoim życiu. Dla wiecznej kraty na brzuchu trzeba by było albo dorzucić sporo cardio albo zaostrzyć dietę, w zależności od genów. Dodanie specyfików to głównie przyspieszenie tego procesu, ale bez zaangażowania i tak dużo nie dadzą.
  • Odpowiedz
@niebadzogrem
mam taka forme cale zycie, nigdy nie mialem diety, robie trening siłowy od 15 lat ciągiem. Miałem rok przerwy jak urwałem biceps.

@Silvervend
dokaldnie tak jak piszesz. I duzo zależy od genow czy chudzielec czy tendencja do tycia.

Kwestia po prostu konsekwencji i dyscypliny przez dłuższy czas.

Później jak sa efekty to samo Cie nakreca. Plus lepsze samopoczucie dzieki temu.
  • Odpowiedz
@niebadzogrem: Akurat zrobienie takiej formy to nie są jakieś magiczne rzeczy. Mądry trening trzy razy w tygodniu i trzymanie jako takiej michy. Tylko jak zaczniesz teraz to taka forma będzie na lato 2026 a jak masz dobre geny to może 2025. A potem tylko to trzymasz.
  • Odpowiedz
ale po zgłebieniu tematu że to nie jest pół roku na siłowni a LATA wyżeczeń jedzeniowych, #!$%@? na siłowni potencjalnie brania jakichś specyfików to stwierdziłem że nie warto xD


@niebadzogrem: powiem, że jeśli nie masz naprawdę słabej genetyki, to pół roku regularnego (ale naprawdę regularnego) wycisku na siłowni daje spore efekty, bo są one najbardziej widoczne na początku.
Oczywiście zawsze możesz się wspomagać anabolikami, ale na początku przygody z ćwiczeniami siłowymi
robert-kuzba - >ale po zgłebieniu tematu że to nie jest pół roku na siłowni a LATA wy...

źródło: efekty 2

Pobierz
  • Odpowiedz