Wpis z mikrobloga

Po 5 miesiącach i 5 dniach udało mi się w końcu napisać tą przeklętą pracę magisterską.

Ostatnie strony to już pisałem na oparach silnej woli myśląc o niebieskich migdałach. Teraz tylko wysłać pracę do Jaśnie Wielmożnego Promotora i mieć nadzieję, że arcydoktor zechce poświęcić swój nad podziw cenny akademicki czas. Jestem z siebie dumny. Wyszło 75 stron.
#przegryw #chwalesie #blackpillraw #niebieskiepaski
BlackpillRAW - Po 5 miesiącach i 5 dniach udało mi się w końcu napisać tą przeklętą p...

źródło: mgr

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW #!$%@? XDDD #!$%@? czyli nie wyjde z kołchozu muszę tyrać #!$%@? tutaj do końca życia #!$%@? ale mnie zrobili w #!$%@? ze bez studiów można zostać programistą #!$%@? XD ja naiwny w #!$%@? -500 godzin życia #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 2
ale mnie zrobili w #!$%@? ze bez studiów można zostać programistą


@Curtsy9561: Obecnie do IT to musisz mieć nie tylko studia jakiekolwiek ale kierunkowe - informatyka, ewentualnie quasi-informatyczne typu bazy danych, telekomunikcja itp. Bez studiów jakichkolwiek to nawet w byle gównie korpowym co można się nauczyć w tydzień nie złapiesz pracy. W mojej obecnej pracy mimo, że w wymaganiach było wykształcenie średnie to każdy na moim stanowisku jest albo studentem albo
BlackpillRAW - >ale mnie zrobili w #!$%@? ze bez studiów można zostać programistą

@C...

źródło: RISITAS_RIP

Pobierz
  • Odpowiedz