Wpis z mikrobloga

Mój Fenix 3 powoli dokonuje żywota (żywotność baterii coraz bardziej spada). W związku z tym myślę nad zakupem nowego sportowego smartwatcha. Biegam, kręcę na rowerze i chodzę po górach. Czy w budżecie do 1500 zł znajdę coś ciekawego, co będzie też dobrze wyglądało do założenia do koszuli do pracy? Zależy mi na tym, aby rozmiarowo nie było to bydlę, bo mam chudy nadgarstek. No i fajnie by było gdyby była opcja nawigowania po śladzie i pokazywanie na bieżąco profilu wysokości trasy. Jakieś propozycje?

#garmin #suunto #polar #smartwatch #bieganie #rower #szosa #gory #trekking
  • 9
  • Odpowiedz
@assninja: jak nie potrzebujesz akcesoriów na ANT+ i w sumie zegarka też nie potrzebujesz bo więcej czasu spędza na ładowarce niż na nadgarstku to również polecam AW ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@assninja: dlatego też dużo biegaczy używających AW na co dzień, ma drugiego Gremlina/Polara/Suunto specjalnie do biegania, bo AW do treningów się nadaje mniej więcej jak Amazfit. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@assninja: mam Apple Watch i nie uważam, że może równać się funkcjami sportowymi z garminami, także nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Jest to zupełnie inny rodzaj zegarka - mi odpowiada, ale jeśli ma być typowo pod sport, to się nie nadaje, a za cenę ultra kupisz coś zdecydowanie lepszego od garmina czy innych tego typu firm.
  • Odpowiedz